Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Od začátku prodeje hodinek samsung galaxy watch 4 classic LTE u T- Mobile v roce 2021 je možnost si aktivovat e-sim a používat hodinky k volání samostatně. Takže není pravda, že by O2 byly první. Mají zpoždění víc jak půl roku. Možná by si autor článku měl, než něco napíše, ověřit informace…

  Autor čerpal z tiskové zprávy, kde se říká: O2 totiž jako první operátor v Česku nabídne eSIM pro Samsung Watch a spustí službu O2 Chytré hodinky, která bude navíc pro zákazníky na půl roku zdarma.

  Tito „novináři“ totiž při opisování tiskových zpráv vůbec nepřemýšlejí, a bohužel ani nerozumí tomu o čem vlastně píšou 🙄.
  Volat z hodinek s podporou eSIM můžeme už dávno, teď poprvé půjde v Česku u hodinek Samsung mít v mobilu i v hodinkách stejné telefonní číslo, navíc i současně zapnuté 👍.

  Všichni troubové co tu píší že volají z esim TM nebo VF nepochopili že u O2 mohou mít stejné číslo jak v hodinkách tak v mobilu a aktivní naráz…

  Jsem jen uživatel těchto hraček, ne fanatik. Po rozhovoru s O2 guru na prodejně O2 jsem ale také získal dojem, že jde o jedno číslo pro obě zařízení. Už se těším na 25.06.

  Službu jsem si aktivoval, ale nevím jak si to nahrát do hodinek, když spustím Galax y Wearable tak to po mě chce nějaký kód co jsem dostal od operátora, ale žádný kód jsem nedostal a na O2 si nevědí rady jak to zprovoznit.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.