Zavřít reklamu

Jaro je v plném proudu, teploty jsou více než příjemné, a pokud se po zimě pořád snažíte zhubnout do plavek, určitě není ještě pozdě. Ideálním parťákem by vám mohl být nějaký fitness náramek, který prozradí, jak moc nebo jak málo se vlastně snažíte. Jejich cenový rozptyl je široký, kdy si vyberete už za pár stovek, zaplatit ale můžete i tisíce. Tady tedy najdete nejlepší fitness náramky pro Android, ale ve většině případů i pro iOS.

Niceboy X-fit GPS 

Jestli je nejlepší, to je těžké říci, nicméně ve své cenové relaci konkurenta jistě nemá. Nabízí celou řadu funkcí, které vám během dne přijdou vhod. Jejich vestavěný GPS disponuje vlastní pamětí až na 7 dní. Na výběr pak máte z 22 sportovních aktivit pro co nejlepší sběr dat. Budete tak vědět přesnou zvládnutou vzdálenost, celkovou rychlost, množství spálených kalorií, přímé měření srdečního tepu a mnoho dalšího. Aplikace v češtině vám pak poskytne podrobné grafy, pro lepší čtení v naměřených údajích. Vše potřebné si přečtete přímo na 0,96“ OLED displeji. Náramek je plně vodotěsný a prachuvzdorný. Jeho cena je přitom pouhých 229 Kč.

Niceboy X-fit GPS koupíte například zde

Xiaomi Mi Smart Band 6 

I když už společnost představila nástupce v podobě 7. generace, ta šestá je pořád velice výhodnou koupí. Jedná se totiž o jeden z nejpopulárnějších fitness náramků napříč celým světem, který nabízí skvělý poměr cena/výkon. AMOLED displej nabídne úhlopříčku 1,56“, jemnost 336 ppi, jas 450 nitů a rozlišení 152 × 486 bodů, čímž usnadní kontrolu textových zpráv, příchozích hovorů a oznámení pouhým pohledem. Na displeji si budete moci vůbec poprvé nastavit na pozadí i svůj vlastní obrázek. Mimo to si budete moci vybrat z dalších více než 60 animovaných ciferníků. Cena je 859 Kč.

Xiaomi Mi Smart Band 6 koupíte například zde

Samsung Galaxy Fit2 

I společnost Samsung nabízí své fitness náramky. S tímto získáte kompletní přehled o vašem výkonu. Analýza sportovních dat a nastavení cílů bude opět o něco jednodušší. Ergonomický design, 1,1“ AMOLED displej a 3D sklo budou skvělým doplňkem vašeho zápěstí při sportu či společenských událostech. Sledujte pomocí náramku Samsung Galaxy Fit2 informace o vašem tepu, ušlých krocích či spálených kaloriích. Aktuální cena je 1 019 Kč.

Samsung Galaxy Fit2 koupíte například zde

Xiaomi Redmi Smart Band Pro 

Náramek vyniká AMOLED displejem s úhlopříčkou 1,47“, jasem 450 nitů a rozlišením 368 × 194 bodů. Procházení menu, čtení zpráv a mnoho dalšího tak bude i nadále svižné a pohodlné. Ciferník si můžete upravit zvolením si z více než 50 různých motivů, ale dosadit nyní můžete i fotografii dle vašeho výběru. S až dvoutýdenní výdrží na jedno nabití nemusíte neustále myslet na to, zda jej máte dostatečně nabitý, takže bude neustále monitorovat vaši tepovou frekvence a celkovou aktivitu. Pro přesnější měření si můžete zvolit nějaký z přednastavených sportovních režimů. Jeho cena je 1 189 Kč.

Xiaomi Redmi Smart Band Pro koupíte například zde

Fitbit Inspire 2 

Náramek vám umožní sledování rozpětí tepové frekvence a fází spánku, díky čemuž lépe odhadnete spálené kalorie. Ostatně spánku se věnuje více, protože vyjma zobrazování spánkového skóre vám jej umožní zvyšovat personalizovanými radami. A pak jsou zde minuty v aktivní zóně. Velkou výhodou je integrace komunity, ve které se můžete účastnit aktivních výzev, získávat tipy a sledovat svůj pokrok. Cena je 1 890 Kč.

Fitbit Inspire 2 koupíte například zde

Fitbit Charge 4 (NFC) 

Fitness náramek Fitbit Charge 4 je doposud nejvyspělejší náramek od Fitbitu. Kromě zabudované GPS má skvělý snímač tepové frekvence, dlouhou výdrž na jedno nabití i celou řadu atraktivních funkcí. Získáte s ním tak více informací o svém tělu, zdraví nebo spánku. A můžete také sledovat své pokroky navázané na vaše sportovní výsledky. Nabitý vydrží 7 dní, voděodolnost má do 50 metrů a nabídne i monitorování menstruačního cyklu. Toto řešení vyjde na 2 249 Kč.

Fitbit Charge 4 (NFC) koupíte například zde

Fitbit Charge 5 Stainless Steel 

S pomocí náramku vám bude k dispozici velké množství metrik a zdravotních ukazatelů. Můžete tak sledovat důležité změny ve svém zdravotním stavu díky SpO2, variabilitě srdečního tepu, sledování změn teploty kůže a další. Se Senzorem EDa zase jednoduše zjistíte, jak fyzicky reagujete na stres. Následně si můžete vytvořit vlastní cvičení, které vám zlepší duševní pohodu a uklidní vás. Aktuální cena náramku v nerezové oceli je 3 490 Kč.

Fitbit Charge 5 Stainless Steel koupíte například zde

Garmin vivosmart5 

Silikonový náramek pohodlně přilne na ruku a pokud budete chtít, můžete jej vmžiku vyměnit za jiný. Pouzdro náramku je vyrobeno z polykarbonátu, což má v kombinaci se silikonovým řemínkem pozitivní dopad na jeho váhu, která je pouhých 24,5 g. Náramek se postará o měření celé řady aktivit, mezi které patří například chůze, běh, cyklistika, jóga, fitness cvičení a další sporty. Samozřejmostí je měření tepové frekvence, počet kroků, zatížení organizmu i délka a kvalita spánku. Všechny potřebné informace a hodnoty uvidíte na dotykovém OLED displeji. Vestavěná baterie udrží náramek v chodu až 7 dní a jeho cena je 3 579 Kč.

Garmin vivosmart5 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.