Zavřít reklamu

Znáte to, občas vám ujede tramvaj, občas na někoho čekáte, občas zkrátka potřebujete vyplnit několik minut času, abyste si neokousali nehty nudou. Když není po ruce knížka nebo přenosná herní konzole a zrovna nemáte vybraný specifický film nebo seriál ke sledování, situaci mohou zachránit aplikace, které jsou zdarma, nebo alespoň v demoverzi nabízejí spoustu obsahu a zábavy bez investic.

photo-1592890288564-76628a30a657

Cats are Cute

Cats are Cute je jednoduchá hra, ve které sbíráte kočky a stavíte kolem nich město, a je podivně návyková. Cílem hry s okouzlujícím černobílým designem připomínajícím čmáranice je najít co nejvíce koček, postavit pro ně domy a podniky a pak vše vylepšit na vzkvétající kočičí město. Začínáte pouze s jednou kočkou a domem, který generuje určité množství ryb za hodinu (herní měnou jsou ryby a kočičí tráva), za které pak nakupujete vylepšení pro své kočky a jejich domovy.

Tato hra je možná na první pohled až bolestně jednoduchá, ale právě to z ní dělá ideální hru na zkrácení dlouhé chvíle. Zatímco čekáte, až se ve vašem městě vygenerují další ryby, můžete si s kočkami zahrát kámen-nůžky-papír, hrát na schovávanou, hladit je a krmit a dokonce si s nimi povídat.

Hra Cats are Cute je zcela zdarma a je zpeněžována prostřednictvím nákupů v aplikaci. Obojí je však poměrně nevtíravé a je dost snadné postupovat, aniž byste museli utrácet skutečné peníze. Jedná se o ideální kapesní hru na zabití několika volných minut denně.

Kvízuj

Tato čistě česká záležitost prověří vaše znalosti v oblasti znalostí z oblastí vědy, umění, historie, geografie, sport a dalších oblastí. Hra obsahuje celkem 30 000 otázek, které neustále přibývají a každý den na vás vybalí základní kvíz s 10 otázkami. Využít můžete také nápovědy a největším lákadlem je možnost soutěžit o peníze a hodnotné ceny.

Tato kvízová aplikace je tak skvělým společníkem na ukrácení dlouhé chvíle, která navíc pomůže rozšířit vaše znalosti a ještě k tomu můžete lehce vylepšit svůj rozpočet. Aplikace je zcela zdarma a za shlédnutí videí můžete získat drobné bonusy.

Baldur’s Gate a Baldur’s Gate II

Baldur’s Gate a jeho pokračování jsou klasické počítačové RPG hry z doby dávno před nástupem chytrých telefonů. Následně však byly přetvořeny pro Android, kde patří mezi nejlepší hry pro Android.

Představte si Baldur’s Gate jako Dungeons & Dragons skrz naskrz, ale s dostatečným množstvím příměsí BioWare, aby hra působila výjimečně.

castle-5940209_1280

Ať už hrajete jakoukoli verzi, je to obrovský úkol, ve kterém musíte projít naprostou tunu obsahu. Baldur’s Gate je klasický high fantasy příběh, který stojí za váš čas i peníze. A pokud se vám líbí, co vidíte, existují i další klasické D&D RPG hry portované na Android, například Neverwinter Nights, Icewind Dale a Planescape: Torment.

Hrací automaty

Než se stroje dostaly na internet, prošly poměrně dlouhou a zajímavou historií, kterou píší již od roku 1891, kdy se objevily první z nich. V té době měli 5 válců, na kterých byly vyobrazeny symboly pokerových karet, a pokud se po roztočení objevila správná kombinace, hráč vyhrál drink zdarma nebo doutník. Tyto stroje neměly automatický výplatní systém, takže je brzy vytlačily stroje se třemi válci a symboly ovoce nebo podkov, zvonků, diamantů nebo srdcí.

V roce 1963 se objevil první elektromechanický stroj, který předznamenal nástup elektronických her a v roce 1976 přišel první stroj, který měl místo válců jen obrazovku.

Po roce 2000 se výherní automaty začaly přesouvat na internet a dnes je uživatelé najdou na specializovaných platformách s mnoha různými tématy a designy, včetně televizních seriálů nebo slavných hudebníků.

Old Movies Hollywood Classics

Pokud jste milovníky filmů, především klasických hollywoodských filmů, pak je pro vás aplikace Old Movies Hollywood Classics vynikajícím řešením, které uspokojí vaši vášeň. Díky kritikou uznávaným filmům s vynikajícími herci v hlavních rolích uvidíte skvělou produkci v HD obrazové kvalitě a mnoho různých žánrů filmů, které můžete prozkoumat a ponořit se do nich, aniž byste mohli uniknout.

photo-1440404653325-ab127d49abc1

Tato aplikace syntetizuje slavné hollywoodské filmy z let 1910 až 1960, které natočili významní herci a herečky jako Charlie Chaplin, Gary Cooper nebo Ingrid Bergmanová. Kromě toho si vychutnáte díla z produkce slavných filmových režisérů, jako je Orson Welles nebo Alfred Hitchcock. Nyní již nebudete muset ztrácet čas hledáním požadovaného hollywoodského filmu; stačí zapnout tuto aplikaci a zobrazí se vám řada filmů, z nichž si můžete vybrat, a filmy můžete sledovat přímo v telefonu.

S touto aplikací si splníte své touhy a odpočinete si u těch nejlepších hollywoodských filmů, jako jsou Zlatá horečka, Seznamte se s Johnem Doem, Sbohem zbrani, Rebecca, Dostavník, Zvony svaté Marie,… Zároveň objevíte smysluplný obsah nebo příběhy se skvělými poselstvími.

Dnes nejčtenější

.