Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 23. do 27. května obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně se jedná o Galaxy A42 5G, Galaxy S20 FE, Galaxy A72, Galaxy Tab S7+ 5G a Galaxy A12 Nacho.

Na telefony Galaxy A42 5G, Galaxy S20 FE a Galaxy A72 začal Samsung vydávat květnový bezpečnostní patch. U Galaxy A42 5G nese aktualizace firmwarovou verzi A426BXXU3DVE2 a jako první dorazila do na Tchaj-wan, u Galaxy S20 FE (varianta s Exynosem 990) verzi G780FXXS9DVE3 a dostupná je ve všech evropských zemích a u Galaxy A72 update přichází s firmwarovou verzí A725FXXS4BVE2 a jako první byl zpřístupněn mimo jiné v Česku, Německu, Rakousku, Maďarsku, Itálii, Portugalsku, Španělsku nebo Rumunsku. Jako vždy si můžete dostupnost nové aktualizace zkontrolovat manuálně otevřením Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat.

Tablet Galaxy Tab S7+ 5G je prvním zařízením Samsungu, které obdrželo červnovou bezpečnostní záplatu. Aktualizace nese firmwarovou verzi T976BXXU2CVE5 a jako první dorazila mimo jiné do Česka, na Slovensko, do Německa, Polska, Maďarska, Švýcarska, Nizozemska a dalších zemí starého kontinentu. V tuto chvíli není známo, jaké chyby nový patch opravuje, Samsung tyto informace z bezpečnostních důvodů zveřejňuje obvykle s několikatýdenním zpožděním.

Pokud jde o cenově dostupný telefon Galaxy A12 Nacho, ten dostal update s Androidem 12 a nadstavbou One UI 4.1. Aktualizace přichází s firmwarovou verzí A127FXXU5BVE4 a jako první byla dostupná v Rusku. Její součástí je květnový bezpečnostní patch. Do Evropy by se mohla rozšířit v příštích dnech.

Související články

Dnes nejčtenější

.