Zavřít reklamu

Sháníte pro svůj zbrusu nový telefon řady Galaxy S22 vhodnou ochranu? Pokud ano, už nemusíte, protože my vám v dnešním článku poradíme, které kryty či pouzdra jsou pro Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra ty nejlepší.

Samsung Galaxy S22 5G Průhledný zadní kryt se stojánkem

Prvním tipem pro Samsung Galaxy S22 5G je Průhledný zadní kryt se stojánkem. Je vyroben z kvalitního polykarbonátu a TPU (termoplastického polyuretanu) a díky vysoké pevnosti perfektně přilne k telefonu. Jeho další výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením. Kryt se prodává za 389 Kč.

Samsung Galaxy S22 5G Průhledný zadní kryt se stojánkem koupíte například zde

Samsung Galaxy S22 5G Flipové pouzdro LED View

Druhým tipem pro základní model Galaxy S22 je Flipové pouzdro LED View. Pouzdro je vyrobeno z recyklovaných materiálů (TPU a polyuretanu) a jeho hlavní předností je to, že na přední straně dokáže formou světelných ikon zobrazovat různé informace, jako je čas, textové zprávy nebo výdrž baterie. Jeho vnější strana se chlubí antimikrobiálním povrchem. Kromě toho je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a nabízí prostor pro kreditní (či jiné) karty. Dostupné je v šedé a černé barvě a prodává se za 1 109 Kč.

Samsung Galaxy S22 5G Flipové pouzdro LED View můžete zakoupit například zde

Samsung Galaxy S22+ 5G Kožený zadní kryt 

Prvním tipem pro Galaxy S22+ 5G je Kožený zadní kryt. Kryt je vyroben z recyklované kůže a polykarbonátu a pohodlně se drží a neklouže. Je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením. Nabízí se v černé, šedé a zelené barvě a může být váš za 819 Kč.

Samsung Galaxy S22+ 5G Kožený zadní kryt můžete zakoupit například zde

Galaxy S22+ Flipové pouzdro Clear View

Druhým tipem pro „pluskový“ model je Flipové pouzdro Clear View. Pouzdro je vyrobeno z recyklovaného polykarbonátu a polyuretanu a slibuje účinnou ochranu zepředu i zezadu. Pouzdru vévodí vertikálně orientovaný obdélníkový výřez s chytrým okénkem, které zobrazuje upozornění na zprávy, hovory či notifikace. Jako Samsung Galaxy S22 5G Flipové pouzdro LED View má jeho vnější strana antimikrobiální povlak a taktéž umožňuje bezdrátové nabíjení. Nabízí se ve vínové a šedé barvě a stojí 659 Kč.

Galaxy S22+ Flipové pouzdro Clear View můžete zakoupit například zde

AlzaGuard Shockproof Case pro Samsung Galaxy S22 Ultra

Prvním tipem pro model Galaxy S22 Ultra je kryt AlzaGuard Shockproof Case, který patří do brandu společnosti Alza, takže jej nikde jinde neseženete. Průhledný kryt s tloušťkou 2 mm je vyroben z TPU a slibuje vysokou odolnost, snadné nasazování i sundávání a kompatibilitu s bezdrátovým nabíjením. Jeho hlavní předností je technologie Air Cushion, která zajišťuje účinnou ochranu proti nárazům. Prodává se za příjemných 199 Kč.

AlzaGuard Shockproof Case pro Samsung Galaxy S22 Ultra koupíte zde

Samsung Galaxy S22 Ultra 5G Silikonový kryt s poutkem

Druhým tipem pro nejvyšší model aktuální vlajkové řady Samsungu je Silikonový kryt s poutkem. Vyroben je kromě silikonu z polykarbonátu a je tuhý, takže spolehlivě přilne k telefonu. Jak už název prozrazuje, disponuje poutkem, které zajišťuje bezpečné držení telefonu a usnadňuje jeho ovládání jednou rukou. I tento kryt je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením. Dostupný je v modré a bílé barvě a stojí 659 Kč.

Samsung Galaxy S22 Ultra 5G Silikonový kryt s poutkem koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.