Zavřít reklamu

Chystáte zahradní párky, koupačku u bazénu nebo v přírodě, či jen nechcete být ve své domácnosti omezováni kabely? Tak samozřejmě hledáte nejlepší bezdrátové reproduktory pro Android telefony. Zde najdete doporučený přehled zahrnující všechny cenové kategorie, takže si určitě vyberete, ať už máte jakkoli vysoký rozpočet.

JBL GO 3 

Přenosný Bluetooth reproduktor JBL GO 3 vás naprosto pohltí vynikající dynamikou a perfektně vyladěným zvukem a hutnými basy. Díky odolné konstrukci je tento reproduktor ideální pro poslech hudby v přírodě, u bazénu a rovněž oživí každou zahradní nebo plážovou párty. Technologie Bluetooth 5.1 zaručuje spolehlivý přenos hudby na vzdálenost 10 metrů. Má velmi malé rozměry, díky čemuž je i nesmírně lehký. I přes kompaktní design vás ale zvukový projev rozhodně potěší. Navíc je za super cenu, která činí 899 Kč.

JBL GO 3 koupíte například zde

LAMAX Sounder2 

Tento bezdrátový reproduktor vám dokáže, že neslučitelnost vlastností „kvalitní zvuk“ a zároveň „přenosnost“ je jen přežívající fámou. Oproti předchozí verzi je tento reproduktor ještě lepší v 360° podání zvuku, hlasitosti a výdrži. Vlastní playlist si můžete užívat celých 12 hodin. Stupeň odolnosti IP67 znamená schopnost reproduktoru LAMAX Sounder2 podat nejvyšší výkon i na sněhu, u vody nebo na prašné ploše. Z telefonu můžete přes Bluetooth 5.0 přehrávat hudbu na dálku naprosto stabilně a bez narušení. Cena je 1 449 Kč.

LAMAX Sounder2 koupíte například zde

Marshall Emberton BT 

Sháníte-li přenosný reproduktor, který nabízí špičkový zvuk a dlouhou dobu přehrávání, tak právě tento patří mezi spolehlivé a přenosné reproduktory. Díky kompaktním rozměrům nezabírá téměř žádné místo. Zařízení podporuje Bluetooth 5.0, jeho dosah činí 10 m. Reproduktor vydrží v provozu více než 20 hodin, plně nabitý je za 3 hodiny. Pokud ovšem využijete funkci rychlého nabití, můžete se už za 20 minut nabíjení těšit na dalších 5 hodin kvalitního přehrávání. To za cenu 3 990 Kč.

Marshall Emberton BT koupíte například zde

BOSE SoundLink Flex 

Bluetooth reproduktor s mikrofonem BOSE SoundLink Flex nabízí kompatibilitu s iOS i Androidem. S plně nabitým reproduktorem si užijete až 12 hodin oblíbené hudby či mluveného slova. Odolnost před vodou, prachem i nárazem zajišťuje stupeň ochrany IPX7. Reproduktor je navíc univerzální, takže si jej můžete vzít kamkoli s sebou. Poskytne skvělý zvuk díky PositionIQ Technology, která spočívá v automatické orientaci reproduktoru v prostoru a následné optimalizaci zvuku. Ať už reproduktor stojí, leží na zádech nebo visí na poutku, bude přehrávat vaši oblíbenou hudbu v plných a vyvážených tónech. Cena je 4 390 Kč. 

BOSE SoundLink Flex koupíte například zde

Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen 

Tento reproduktor dokáže zahrát úžasné basy a krystalicky čisté výšky, po kterých jste už dlouho toužili. Nabízí frekvenci od 55 Hz do 20000 Hz, absolutní výkon 60 W pak vyčaruje pořádný rachot. Zabudovaná baterie obsahuje kapacitu 3000 mAh, proto zvládne fungovat nepřetržitě 18 h. Pro nabíjení se nabízí USB-C. Jestliže používáte zařízení, které nedisponuje bezdrátovým přenosem, budete moci využít i Micro USB vstup. Cena je 4 990 Kč.

Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen koupíte například zde

Sonos One 

Vkročte do budoucnosti audio techniky a pořiďte si reproduktor, který můžete ovládat vlastním hlasem. Sonos One spolupracuje s hlasovou službou Amazon Alexa, perfektní pro hands-free ovládání hudby a řadu dalších funkcí. Reproduktor vás kromě mimořádně pohodlného hlasového ovládání nadchne také špičkovým, silným zvukem. Ten je zajištěn dvojicí digitálních zesilovačů a vestavěnými ovladači na míru. Cena reproduktoru je 6 290 Kč.

Sonos One koupíte například zde

Sonos Move 

A společnost Sonos ještě jednou. Tento reproduktor dokáže zahrát parádní hloubky, a přitom jemné vysoké tóny, a to vše bez jakékoliv potřeby kabelu. O energii na provoz se postará solidní integrovaná baterie, tudíž si můžete užívat zábavy téměř 10 h. Nechybí ani podpora AirPlay pro zařízení od společnosti Apple a integrace služeb, jakými jsou Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, Google Play Music a YouTube Premium. Za kvalitu se ale platí, zde tedy konkrétně 10 990 Kč.

Sonos Move koupíte například zde

Bang & Olufsen Beolit 20 

Dlouhá výdrž baterie, integrované bezdrátové nabíjení telefonů a dalších kompatibilních zařízení či špičkový zvuk v přenosném provedení. To je Beolit 20, tedy už 4. generace bezdrátového reproduktoru od společnosti Bang & Olufsen, který se pyšní perfektním True 360° zvukem bez ohledu na prostředí. Disponuje frekvenčním rozsahem 37 až 20 000 Hz, díky čemuž dosahuje dostatečně širokého basového rozsahu. Zvukový zážitek si vychutnáte po dobu až 8 hodin, nebo využijete dodávaný USB-C kabel a budete poslouchat, jak dlouho chcete. Stejně jako jeho předchůdce využívá vysoce kvalitní materiály jako eloxovaný hliník, kůži nebo polymerová vlákna. Perforovaný vzor reproduktoru nyní propouští lépe zvuk, a to až o 45 % v porovnání s předchozí generací. Cena je ale už skutečně vysoká, a to 13 490 Kč.

Bang & Olufsen Beolit 20 koupíte například zde

Bowers & Wilkins Zeppelin 2021 

Naprostá špička – to je Bowers & Wilkins Zeppelin 2021. Ten navazuje na úspěch svého ikonického předchůdce a kombinuje krásný design s nejlepším zvukem ve své třídě. Tento chytrý zcela bezdrátový reproduktor je navržen zejména pro bezproblémové streamování hudby z oblíbených platforem. S reproduktorem si můžete užít jak nádherný design, tak i špičkový zvuk s pokročilými funkcemi a intuitivní ovládání pomocí aplikace Bowers & Wilkins Music, která vám umožní snadné uspořádání reproduktorů do skupin, integrovat oblíbené streamovací služby a užít si bezkonkurenční kombinaci zvukového výkonu ve vysokém rozlišení a absolutního pohodlí. Cena této exkluzivity je 21 990 Kč.

Bowers & Wilkins Zeppelin 2021 koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.