Zavřít reklamu

Hra BioShock: The Collection je hráči považována za jeden z nejlepších remasterů původních her za poslední léta. A to zcela právem, protože se jedná o skutečně povedený titul. Kolekce obsahuje vylepšené verze her BioShock, BioShock 2 a BioShock Infinite s novými texturami a podporou displejů s vyšším rozlišením a snímkovacích frekvencí.

Kolekce vyšla v září 2016 pro Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One, verze pro macOS a Nintendo Switch následovaly v srpnu 2017 a v květnu 2020. O remasteru série BioShock se přitom šuškalo už roky před jeho oficiálním oznámením. Hry jsou střílečky z pohledu první osoby se zaměřením na přizpůsobení příběhu a postavy. Ovládáte zde ničivé zbraně a super schopnosti poskytující genetické modifikace zvané plazmidy. To ale určitě víte, pokud jste o sérii už někdy slyšeli.

Jednotlivé hry mají hodnotu 1 620 Kč, nicméně studio Epic Games, které za ní stojí, ji nyní na PC poskytuje zcela zdarma, a to až do čtvrtka 2. června. Pokud tedy nevíte, co s načatým víkendem, můžete se směle pustit do hraní. 

Bioshock: The Collection stáhnete zdarma zde

Související články

Dnes nejčtenější

.