Zavřít reklamu

Samsung MČR v mobilních hrách po roce opět nabídne ty nejzajímavější souboje o titul českého šampiona. Pro 7. sezónu nejprestižnější česko-slovenské esportové soutěže zaměřené na mobilní tituly vybrali pořadatelé hry Brawl Stars a LoL: Wild Rift. Letos se hraje o více než 200 000 korun a finále si diváci budou moci vychutnat naživo v nově postavené Vodafone PLAYzone Aréně. 

Agentura PLAYzone spolu s titulárním partnerem, společností Samsung, oznámila podobu letošní sezony českého šampionátu. Samsung MČR v mobilních hrách letos na svůj program zařadí dvě hry. Brawl Stars se objeví již potřetí a hráči si v něm rozdělí téměř 80 000 korun. Po loňské úspěšné premiéře se opět odehraje také turnaj v oblíbené MOBA hře LoL: Wild Rift. Ta nabídne dokonce ještě vyšší prize pool, a to necelých 140 000 korun.

I letos má šanci zvítězit každý hráč, který přihlásí svůj tým. Možností bude mít hned několik. V rámci online turnajů s otevřenými kvalifikacemi budou týmy během sezony sbírat MČR body a šest nejúspěšnějších získá pozvánku přímo do závěrečného finále. V něm jej doplní dva týmy ze speciálního turnaje Midseason. I do něj se může přihlásit kdokoli. Tento systém platí pro oba herní tituly a otevřené kvalifikace proběhnou na portálu playzone.cz.

Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách je vrcholná akce v mobilního profesionálního a poloprofesionálního hraní (progamingu) České i Slovenské republiky. Turnaj byl založen v roce 2016 společností PLAYzone. Více informací včetně kalendáře hlavních událostí naleznete na oficiálních webových stránkách. 

Související články

Dnes nejčtenější

.