Zavřít reklamu

Po několika letech čekání konečně přichází den vyhlížený všemi fanoušky mobilních stříleček. Populární battle royale Apex Legends totiž můžete už najít na Google Play. Mobilní verzi hry, kterou pravidelně po celém světě hrají miliony hráčů, si můžete prohlédnout v nové ukázce, v níž uvidíte, jak přesně se Apex na dotykových obrazovkách hraje.

Vývojáři z Respawn Entertainment si dali za úkol na mobilní zařízení převést hru v podobě co nejvěrnější její velké verzi. Dlouholetí hráči originálu se tak budou i v platformou limitované verzi cítit jako doma. Přesto ale Apex Legends Mobile přichází s pár novinkami. Tou nejdůležitější jsou určitě hrdinové exkluzivní pro mobilní platformy. Jako první se hned na začátku první sezóny představuje Fade. Ten ovládá cestování mezi dimenzemi a v žáru bitvy se dokáže teleportovat na svou předešlou pozici a způsobit chvilkové vypnutí jakéhokoliv zranění.

Hra se po dlouhém testování v beta verzi dočkala i série úprav charakteristik jednotlivých zbraní. I když vám tak budou moci připadat některé kousky povědomé, jiné se vzhledem k odlišnosti mobilního Apexu musely zásadním způsobem proměnit. Není pochyb o tom, že se ze hry stane vážný soupeř pro současné krále mobilních stříleček, PUBG a Call of Duty. To, jestli se mu podaří oba giganty překonat, ukážou následující měsíce. Vy si hru můžete vyzkoušet zcela zdarma již nyní.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.