Zavřít reklamu

Samsung světu odhalil své chystané technologie OLED displejů, včetně těch dvojitě ohebných a vysouvacích. Učinil tak na probíhající konferenci Display Week 2022. Společnost na konferenci předvedla prototyp OLED displeje Flex G. Tento ohebný panel se dokáže dvakrát složit dovnitř a vytvořit tak přenosnější mobilní zařízení. Korejský obr také ukázal prototyp OLED displeje Flex S, který se umí složit dovnitř i ven.

Společnost se kromě toho na akci pochlubila 6,7palcovým OLED vysouvacím displejem. Na rozdíl od stávajících displejů tohoto druhu, které se vysouvají horizontálně, se tento panel rozšiřuje vertikálně. Tato unikátní schopnost může učinit mobilní zařízení užitečnějšími při čtení dokumentů, prohlížení internetu či procházení aplikací sociálních médií.

A konečně, Samsung také ukázal prototyp vysouvacího displeje s velikostí 12,4 palců. Tento panel se natahuje horizontálně zleva a zprava, což mu umožňuje podle potřeby uživatele měnit velikost mezi 8,1 a 12,4 palců. Některé z výše uvedených displejových technologií by se mohly v budoucnu objevit v zařízeních Galaxy. Tato budoucnost však zřejmě nebude úplně blízká, ale spíše vzdálená, a to několik let.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.