Zavřít reklamu

Flex Mode je exkluzivní fotografická a designová funkce ohebných telefonů Samsungu. Funguje ruku v ruce s kloubovým mechanismem a uživatelům „ohýbaček“ Galaxy Z Fold3 a Z Flip3 umožňuje proměnit je ve stativ nebo mininotebooky.

Flex Mode rozděluje ohebný displej na dvě samostatné dotykové plochy, přičemž každá obsahuje jiné rozhraní a funkce. U Foldu3 může tento režim posunout multitasking na novou úroveň, zatímco u Flipu3 umožňuje nové schopnosti fotoaparátu.

Samsung nyní zveřejnil nové video, které naznačuje, že Flex Mode je nejlepší věcí od doby, co se na původním iPhonu objevila aplikace YouTube. Když byl na scénu uveden původní iPhone, což se stalo v roce 2007, bylo YouTube úplně jiným místem než dnes a jedním z tehdy nejpopulárnějších videí na platformě bylo to, které ukazovalo psa jedoucího na skateboardu. Video se už tehdy dnešními slovy stalo virálním.

Od zveřejnění videa sice uplynulo mnoho času, ale jak se zdá, Samsungu posloužilo jako inspirace k nové reklamě na zmíněný režim. Ve videu se objevuje také pes na skateboardu, ten je však tentokrát futuristický a hafan na něm nejezdí, nýbrž letí. Na skateboardu je s ním i „jeho“ Flip3. O tom, jestli Samsung použil v nové reklamě psa na skateboardu záměrně jako odkaz na letité video Applu, či jen náhodně, můžeme v této chvíli jen spekulovat, avšak vzhledem k tomu, že v marketingu bývá vše do detailu promyšlené a Samsung reklamy Applu dobře zná, a s ohledem na podobnost obou psů, je velmi pravděpodobná spíše první možnost.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.