Zavřít reklamu

Po dlouhých měsících spekulací a dohadů se vývojáři z Blizzardu konečně podělili se světem o svou první mobilní hru ze známého světa Warcraftu. Nepůjde přitom o spin-off kultovní strategické série, ani o MMORPG ve stylu World of Warcraft. Nová hra Warcraft: Arclight Rumble se bude více inspirovat u své již existující mobilní konkurence.

Sami vývojáři hru přirovnávají k oblíbenému žánru tower defense, v němž se bráníte proti hordám mašírujících nepřátel. Arclight Rumble ale prý nabídne variaci, jež se bude více zaměřovat na útok s vašimi vlastními bojovníky. Stejně jako v případě předcházejícího Hearthstonu, zasazuje i nyní Blizzard vymyšlenou hru přímo do světa Azerothu.

V něm se začaly objevovat tajemné herní automaty sestrojené pomocí gnómské magie. V Arclight Rumble si pak sami budete moci vyzkoušet ovládat nejslavnější hrdiny a padouchy ze světa Warcraftu. Ty společně s ostatními jednotkami budete vysílat proti množství různých povědomých protivníků. Abyste si udělali lepší představu, vývojáři společně s oznámením vypustili i ukázku ze samotného hraní.

Blizzard se zjevně při vývoji hry mohutně inspiroval tituly ve stylu Clash of Clans. Barevnější provedení tak jistě zaujme miliony hráčů, možná ale ne tolik skalní fanoušky celé franšízy, kteří čekali zřejmě trochu seriózní mobilní vyvedení svého oblíbeného herního světa. Hra zatím nemá konkrétní datum vydání, předregistrace ale již běží.

Předběžně zaregistrovat ke hře Warcraft Arclight Rumble v Google Play

Témata: , , ,

Dnes nejčtenější

.