Zavřít reklamu

Být 1. dubna, mohla by to být poměrně pěkná aprílová zpráva. Pokud jste nicméně nikdy nenavštívili britské stránky Samsungu, tak nevíte, že je tato společnost oficiálním dodavatelem elektroniky pro britskou královskou rodinu. Titul Royal Warrant je ale udělován na určité časové období, a to bylo Samsungu aktuálně prodlouženo. Takže to opravdu není vtip.

královna

Titul Royal Warrant je vydávaný již od 15. století a je udílen společnostem, které dodávají nějaké zboží nebo služby královskému dvoru. Společnost získala původní jmenování v roce 2012 a od té doby dodává královské rodině své výrobky. Samsung je tak nyní uznávaným dodavatelem produktů spotřební elektroniky a bude je nadále do královské domácnosti dodávat v širším sortimentu zboží i spotřebičů.

„Opětovné získání titulu Royal Warrant pro nás znamená velkou čest a zároveň potvrzení o kvalitě našich produktů a služeb. Jsme hrdí na to, že se naše nabídka pro královskou rodinu oproti minulosti ještě rozšiřuje, zejména v roce, kdy Její Veličenstvo oslaví platinové jubileum,“ prohlásil Brian Ford, viceprezident divize zákaznických zkušeností britské a irské pobočky Samsungu. Jaké produkty ale rodina skutečně používá, uveřejněno nebylo.

Produkty Samsungu koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.