Zavřít reklamu

Ať už máte nějaký dotaz k recenzovanému produktu, nebo vás tíží nějaký problém s používaným smartphonem, nabízíme vám ideální možnost komunikace nejen s námi, tedy redaktory magazínu, ale i všemi ostatními čtenáři. Stačí přejít do fóra a přidat nový příspěvek, nebo reagovat na ty stávající. 

Fórum najdete hned na naší domovské stránce. Nahoře vedle loga je to druhá nabídka zleva v případě desktopové verze, v mobilním prohlížeči se zobrazuje pod logem. Stačí na ni kliknout a přesměrujete se do celkového přehledu. Dále můžete kliknout na dané téma a rovnou se zúčastnit stávající konverzace, nebo můžete založit i novou.

Jak založit novou konverzaci ve fóru 

V podstatě stačí jen vybrat nabídku Přidat příspěvek a budete přesměrování na jeho tvorbu. Zadáte své jméno, nebo se přihlásíte, vyberete fórum, tedy to, jestli se váš příspěvek váže ke značce Samsung, Google, Xiaomi a dalším, jestli jde o telefony a tablety, nebo nositelnosti, Android obecně atd. a napíšete název příspěvku. Ten by jej měl na první dobrou charakterizovat, aby bylo jasné, o co ve vašem textu jde.

Níže najdete pole pro samotný text, který zde samozřejmě zadejte. Nechybí ani různé prvky formátování. Pak už jen stačí zaškrtnout pole o nutném zpracování vámi uvedených údajů a následně klepnout na Potvrdit. Až tak je celý proces jednoduchý. Následně však záleží na komunitě, tedy vás, jak aktivní zde budete abychom mohli probírat svět moderních technologií horem a dolem. 

Do našeho fóra se přesměrujete také přímo zde

Související články

Dnes nejčtenější

.