Zavřít reklamu

Hrát komplexní hry pouze s pomocí dotykového displeje může někdy hraničit se sebemrskačstvím. Přes všechny snahy herních vývojářů o optimalizaci svých projektů na ve specifických směrech omezená zařízení je však někdy nejlepší vzít si k telefonu pořádný herní ovladač a ovládat hru pomocí něj. My vám v tomto článku přinášíme tipy na tři nejlepší ovladače, které si můžete v současnosti koupit.

Xbox Wireless Controller

Xbox Wireless Controller je nejnovější generací rodiny ovladačů od Microsoftu. Ty jsou mnohými již mnoho let považovány za ty vůbec nejlepší herní ovladače. Poslední iterace vyšla společně s novými konzolemi Xbox Series S a X na konci roku 2020. Ovladač nenabízí žádné převratné funkce, drží se léty ozkoušených specifikací. Je vyroben z kvalitního plastu a jeho potěžkáním se můžete přesvědčit o tom, že jde o poctivě vyrobený kus elektroniky. K ovladači lze dokoupit i držák pro telefon, a využijete ho klidně i při hraní na počítači.

Xbox Wireless Controller koupíte například zde

Razer Raiju Mobile

Pokud nechcete řešit absenci držáku pro váš telefon, chcete ale pořád mít ovladač, který je vám povědomý, neexistuje lepší volba než Raiju Mobile od společnosti Razer. Ovladač nabídne stejně rozložené ovládání jako Wireless Controller od Xboxu, navíc k tomu ale přidává právě vlastní držák na telefon zabudovaný přímo do těla zařízení. Díky jeho flexibilitě přitom dokáže pevně obejmout všechny druhy telefonů.

Razer Raiju Mobile koupíte například zde

 

Razer Kishi for Android

Na rozdíl od dvou již představených ovladačů nabízí Razer Kishi zcela jiný formát navržený přímo na míru pro mobilní telefony. Zatímco klasické ovladače vám nabídnou možnost si telefon připnout na jejich vršek, Razer Kishi ho obejme ze stran a udělá z vašeho zařízení napodobeninu populární konzole Nintendo Switch. Díky pohotovým portům na zařízení navíc můžete i při zapojeném ovladači nabíjet svůj telefon. Nevýhodu Razer Kishi je fakt, že kvůli své specifické konstrukci nepodporuje mnoho telefonů.

Razer Kishi koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.