Zavřít reklamu

Samsung uvedl na scénu novou microSD kartu s názvem PRO Endurance. Karta je podle něj unikátně navržena tak, aby splňovala přísné požadavky bezpečnostních, palubních a tělových kamer nebo kamer v domovních zvoncích.

Karta PRO Endurance, která je postavena na vysoce spolehlivé flash paměti NAND, může podle Samsungu poskytnout až 16 let (nebo 140 160 hodin) nepřetržitého záznamu. To znamená, že jedna karta PRO Endurance může vydržet stejně dlouho jako až 33 běžných karet zaměřených na rychlost.

Nová paměťová karta Samsungu nabízí rychlost čtení a zápisu až 100 MB/s, resp. 40 MB/s, a řadí se do třídy 10 s rychlostí videa až U3 (rychlostní třída UHS 3) a V30. Díky tomu je ideální pro práci s velkými soubory ve vysokém rozlišení a zároveň umožňuje plynulé nahrávání a přehrávání v rozlišeních FHD a 4K.

Vzhledem k tomu, že venkovní dohledové a tělové kamery mohou být vystaveny drsným podmínkám, byla karta navržena tak, aby poskytla spolehlivý výkon při každodenním používání s posílenou šestistupňovou odolností. Kromě tradiční ochrany proti vodě, magnetům, rentgenovému záření a extrémním teplotám karta nově nabízí i ochranu proti pádu a opotřebení. Karta PRO Endurance je dostupná v kapacitách 32, 64, 128 a 256 GB a její cena začíná na 11 dolarech (zhruba 256 Kč). Její globální prodej již byl zahájen a bude k dispozici například zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.