Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat nové firmwarové aktualizace pro loňská bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro a aplikaci Galaxy Wearable. Co nového přinášejí?

Galaxy Buds Pro dostávají firmwarovou verzi R190XXU0AVD1. Aktualizace má kolem 2,2 MB a poznámky k vydání se zmiňují o vylepšeném algoritmu pro nabíjení baterie a  „obvyklém“ vylepšení stability a spolehlivosti systému. Update si lze stáhnout z aplikace Galaxy Wearable.

Aplikace sama dostává novou verzi 2.2.48.22033061, která přináší jedinou, zato užitečnou novinku, a to možnost automatického updatu. Uživatelé tak nyní mohou aplikaci nastavit tak, aby se automaticky aktualizovala jen pomocí Wi-Fi či Wi-Fi a/nebo mobilních dat. To provedete otevřením aplikace, klepnutím na hamburger menu a otevřením možnosti About Galaxy Wearable. Díky této novince budete mít jistotu, že na vašem zařízení Galaxy poběží vždy nejnovější dostupná aplikace Galaxy Wearable. Jistou nevýhodou je to, že tu a tam můžete „prošvihnout“ poznámky k vydání. Aplikaci si v nové verzi můžete stáhnout z obchodu Google Play.

Sluchátka Galaxy Buds koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.