Zavřít reklamu

Fanoušci legendární série akčních RPG Diablo se mohou začít skutečně těšit. Vývojáři z Blizzardu konečně oznámili datum vydání netrpělivě očekávaného mobilního titulu Diablo Immortal. Po dlouhých měsících v různých fázích předběžného přístupu se hra dočká na platformě Android své plné verze už 2. června. Půjde zřejmě o nejambicióznější kousek v sérii. Kromě mobilních verzí se totiž v již zmíněné datum otevře hráčům i přístup do beta verze počítačového portu.

Jeho oznámení je velkým překvapením. Jak říká v oznamovacím videu šéf vývoje Wyatt Cheng, vývojáři hru od začátku zamýšlejí primárně pro přenosná zařízení. To, že se nakonec dostane i na větší platformu, je známkou snahy přilákat do jejího světa co nejvíce hráčů. Diablo Immortal pak nabídne i podporu cross-playe mezi hráči na různých platformách a ukládání vašeho postupu napříč verzemi. V hraní tak budete moci libovolně přepínat mezi mobilní a počítačovou verzí.

Diablo Immortal jinak potěší všechny věrné fanoušky tím, že se drží osvědčených mechanik. Pokud jste tak hráli jakýkoliv z předchozích dílů, budete se cítit jako doma. Největší výzvou pro mobilní verzi bude samozřejmě přesné ovládání. Vraždit démony budete moci díky propracovanému dotykovému ovládání, ale i pomocí herního ovladače, jehož podporu přidali vývojáři v jednom z posledních updatů.

Předregistrace Diablo Immortal v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.