Zavřít reklamu

Do éteru pronikly rendery nového smartphonu Samsungu pro nejnižší třídu s názvem Galaxy A04s. Vyplývá z nich, že telefon se po designové stránce nebude příliš lišit od svého předchůdce Galaxy A03s.

Galaxy A04s bude mít podle renderů, které zveřejnil známý leaker @OnLeaks a web GixNext, plochý displej s poměrně výraznou bradou a kapkovitým výřezem a na zádech tři samostatné čočky fotoaparátu. Z obrázků také plyne, že telefon bude disponovat do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečkou otisků prstů a 3,5mm jackem. Podle leakera bude mít velikost displeje 6,5 palců (tak jako Galaxy A03s) a měřit 164,5 x 76,5 x 9,18 mm (měl by tedy být o něco větší, širší i tlustší než předchůdce).

Specifikace telefonu nejsou v tuto chvíli známy, s ohledem na Galaxy A03s však můžeme předpokládat, že bude vybaven low-endovým čipsetem MediaTeku, alespoň 13MPx hlavním fotoaparátem, minimálně 2 GB operační a 32 GB vnitřní paměti a baterií s kapacitou alespoň 5000 mAh a podporou 15W rychlého nabíjení. Velmi pravděpodobně softwarově poběží na Androidu 11. Kdy bude Galaxy A04s představen, momentálně není známo.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.