Zavřít reklamu

Samsung pracuje na dalším budgetovém smartphonu řady Galaxy M. Ponese název Galaxy M13 5G a podle prvních uniklých fotografií bude mít méně zadních fotoaparátů než jeho loňský předchůdce Galaxy M12.

Z nepříliš prozrazujících snímků, které pustil do oběhu web 91Mobiles, vyplývá, že Galaxy M13 bude mít na zádech pouze dva fotoaparáty. Připomeňme, že Galaxy M12 disponoval čtyřmi senzory, z nichž dva poslední byly makro kamera a snímač hloubky ostrosti. V tuto chvíli není jasné, jestli hlavní fotoaparát u Galaxy M13 5G doprovodí „širokáč“ jako v případě předchůdce, nebo v zájmu dalšího šetření nákladů buď zmíněná kamera pro makro snímky, či senzor pro detekci hloubky. Z fotografií lze také vyčíst, že telefon bude mít do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisků prstů a že na rozdíl od svého předchůdce bude postrádat 3,5mm jack.

Co se hardwaru týče, Galaxy M13 5G bude pravděpodobně používat čip MediaTeku pro nižší třídu Dimensity 700, který již pohání telefon Galaxy A13 5G. Očekávat lze také 90Hz LCD displej a baterii s kapacitou 5000 mAh. Nejnovější zástupce řady Galaxy M by mohl být na scénu uveden již brzy.

Dnes nejčtenější

.