Zavřít reklamu

Necelý měsíc poté, co společnost Nothing, kterou vede někdejší šéf OnePlus Carl Pei, oznámila, že v létě představí svůj první smartphone, vydala nyní betaverzi launcheru, která nabízí ochutnávku systému Nothing OS. Dostupná je pro řady Galaxy S21, S22, ale také Google Pixel 5 a Pixel 6.

Nothing Launcher zahrnuje řadu funkcí, které budou jádrem prvního smartphonu Nothing s názvem Nothing (1). Kromě výše uvedených telefonů má být brzy dostupný pro zařízení OnePlus. Launcher ve své nynější podobě obsahuje to, čemu Pei říká Max Icons a Max Folders. To uživatelům umožňuje stisknout a držet ikony aplikací nebo složky a zvětšit prostor, který zabírají na domovské obrazovce. Launcher má minimalistický layout 4×5 a ukazuje několik předinstalovaných aplikací Googlu a charakteristický wallpaper Nothing. Možnosti přizpůsobení nedosahují úrovně populárního launcheru Nova a Nothing Launcher si v tomto ohledu bere za inspiraci „nekomplikovaný“ Pixel Launcher.

Launcher přichází s řadou unikátních tapet, widgetů počasí a hodin i vyzváněcích tónů a podporuje také sady ikon třetích stran. Bohužel však (doufejme, že jen zatím) nepodporuje populární feed Google Discover. Pokud jste majitelem jednoho ze zmíněných smartphonů, můžete si Nothing Launcher stáhnout zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.