Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 18.–24. dubna obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o Galaxy A32 5G, Galaxy A71, Galaxy Fold, Galaxy Fold 5G, Galaxy Note10 Lite, Galaxy M21, Galaxy M51, Galaxy A53 5G a řadu Galaxy S22.

Na telefony Galaxy A32 5G, Galaxy A71, Galaxy Fold, Galaxy Fold 5G a Galaxy Note10 Lite „přistál“ dubnový bezpečnostní patch. U prvního zmíněného byl jako první dostupný mimo jiné v Česku, Německu, Itálii, Španělsku nebo Velké Británii, u druhého v Polsku, u třetího ve Francii, Kolumbii a Panamě, u čtvrtého ve Velké Británii a u posledního ve Francii. Jako vždy si můžete dostupnost nového updatu zkontrolovat manuálně otevřením Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat.

Smartphony Galaxy M21 a Galaxy M51 začaly dostávat aktualizaci s Androidem 12/One UI 4.1. U Galaxy M21 nese firmwarovou verzi M215FXXU2CVCC, u Galaxy M51 přichází s verzí M515FXXU4DVD1 a jako první dorazila do Ruska. Součástí updatu pro první jmenovaný telefon je dubnová bezpečnostní záplata.

Pokud jde o Galaxy A53 5G, u něj se dále šíří aktualizace s dubnovým bezpečnostním patchem (A536BXXU1AVCC), která se nyní dostala mimo jiné do Česka, Polska, Srbska, Chorvatska nebo Švýcarska. Podle poznámek k vydání update také vylepšuje stabilitu fotoaparátu.

Co se týče řady Galaxy S22, ta obdržela ze všech zmíněných smartphonů nejhutnější aktualizaci. Má téměř 500 MB, nese firmwarovou verzi S90xBXXU1AVDA a byla vypuštěna v Evropě (včetně Ukrajiny) a Rusku. Jak uvádí changelog, update opravuje některé problémy s výkonem. Někteří uživatelé v této souvislosti hlásí plynulejší skrolování a animace i rychlejší otevírání a fungování aplikace fotoaparátu.

Související články

Dnes nejčtenější

.