Zavřít reklamu

Vývojáři ze studia Niantic dokázali zrevolucionizovat využití technologií rozšířené reality ve videohrách. Od jejich prvního počinu, využívající zmíněnou technologii, uběhlo již takřka celé desetiletí. Co studio započalo prací na Ingress, dotáhlo takřka k dokonalosti ve stále extrémně populárním Pokémon Go. To, že jim práce s osvědčenými licencemi svědčí, pak dokázali i při překování Pikminů nebo Harryho Pottera do studiu známé virtuální podoby. Nyní se ale poprvé od dob svých prvopočátků pouštějí do vlastní značky. Plánovaná hra Peridot ale přitom sdílí spoustu rysů s japonskými kapesními příšerkami.

V Peridot budete chodit po světě a sbírat titulní virtuální mazlíčky. Každý z nich má být přitom naprosto unikátní. Roztomilá zvířátka ale nebudou originální pouze svým vzhledem, který je koktejlem předpřipravených assetů s náhodně generovanými znaky, ale hlavně svými vlastnostmi. Ty mají být extrémně podrobné a pomoci vám mají hlavně v tom, abyste zvládli zkřížit vaše současné mazlíčky a vytvořit zajímavější exempláře v další generaci.

Křížení bude probíhat ve hnízdech, které najdete během pochůzek po reálném světě. Venku si vaši Peridoti budou moci užít různých her a procházek v množství rozdílných prostředí. Kdy se plná verze hry dostane na naše telefony, zatím přesně nevíme. Niantic ovšem oznámil, že beta verze Peridotu přijde již v průběhu tohoto měsíce.

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.