Zavřít reklamu

Neustále se zlepšující počasí za oknem skvěle nahrává nejrůznějším druhům pohybových aktivit. Ať už dáváte přednost běhu, procházce, jízdě na bruslích nebo třeba cvičení ve venkovních tělocvičnách, určitě oceníte i náš výběr aplikací, které vám pomohou se záznamem vašich venkovních aktivit.

Map My Run

Jak název napovídá, aplikaci Map My Run ocení zejména běžci. S její pomocí můžete zaznamenat veškerou vaši běžeckou aktivitu včetně trasy, rychlosti, vzdálenosti a dalších parametrů. V grafech je možné sledovat vývoj vaší kondice, aplikace nepostrádá ani funkce pro propojení s přáteli za účelem lepší motivace.

Stažení v Google Play

Strava

Strava je populární a propracovaná multiplatformní aplikace, která vám skvěle poslouží při sledování a záznamu fyzické aktivity všeho druhu. Kromě záznamu a plánování aktivity nabízí Strava také funkce pro analýzu vašich výkonů, možnost propojení s ostatními uživateli, sdílení, ukládání, nebo třeba možnost zúčastnit se nejrůznějších zajímavých výzev.

Stažení v Google Play

Google Fit

V našem výčtu aplikací pro záznam pohybové aktivity nemůžeme pochopitelně zapomenout ani na Google Fit. Tento bezplatný nástroj z dílny společnosti Google vám pomůže nejen s monitoringem vaší pohybové aktivity, ale můžete si v něm také nastavit individuální cíle, sledovat váš pokrok a zlepšování a mnoho dalšího.

Stažení v Google Play

Step Counter – Pedometer

Pokud patříte mezi vášnivé chodce a příznivce pěší turistiky, bude se vám jistě hodit aplikace Step Counter. Kromě toho, že dokáže spolehlivě zaznamenat každý krok, který ujdete, nabízí Step Counter také možnost sledování vašeho pokroku v přehledných grafech i na časové ose, možnost sbírání nejrůznějších virtuálních odznaků za aktivitu nebo nastavení vlastních cílů.

Stažení v Google Play

Map My Fitness

Map My Fitness je aplikace, která má sloužit coby nástupce populárního titulu Endomondo. Najdete zde možnost plánování a sledování vaší fyzické aktivity, možnost sdílení vašich tras i úspěchů, vytvoření vlastních cvičebních plánů a mnoho dalšího. Kromě toho nabízí Map My Fitness také možnost propojení s dalšími uživateli.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.