Zavřít reklamu

Spánek je nedílnou a velice důležitou součástí péče o naše duševní i tělesné zdraví. Pro řadu uživatelů je důležité mít přehled o tom, kolik času strávili spaním, stejně jako přehled o řadě parametrů, souvisejících se spánkem. V dnešním článku vám přinášíme přehled zajímavých aplikací pro sledování spánku.

Sleep As An Droid

Aplikace Sleep As An Droid tuzemského vývojáře Petra Nálevky patří dlouhodobě mezi velmi oblíbené, a není se čemu divit. Jedná se o velmi povedenou aplikaci, která kromě sledování spánku nabízí také funkci chytrého budíku, možnost propojení s chytrými hodinkami, podporu Google Fit a S Health a měření spánkového dluhu, jednotlivých fází spánku, nebo třeba záznam statistiky chrápání. Samozřejmostí je možnost sdílení nebo třeba podpora hudebních playlistů.

Stažení v Google Play

PrimeNap: Free Sleep Tracker

Další povedenou aplikací pro sledování spánku je bezplatný nástroj s názvem PrimeNap: Free Sleep Tracker. Najdete zde možnost sledování spánku se záznamem souvisejících analýz, možnost exportu zaznamenaných dat nebo třeba chytrý budík. PrimeNap nabízí také prostor pro zaznamenání obsahu vašich snů, zvuky pro lepší usínání nebo třeba analýzu spánkového dluhu.

Stažení v Google Play

Sleep Cycle: Sleep Tracker

Pokud hledáte aplikaci, s jejíž pomocí budete lépe usínat, probouzet se, a která vám zároveň poskytne informace o vašem spánku, můžete sáhnout po Sleep Cycle: Sleep Tracker. Kromě sledování spánku nabízí tato aplikace také funkci chytrého budíku, analýzu spánku, detailní statistiky a podrobné grafy a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Sleepzy

Sleepzy je povedená a užitečná aplikace, která v sobě kombinuje funkce pro analýzu a monitoring spánku s chytrým budíkem. Nabízí možnost zobrazení přehledných a užitečných statistik a grafů, s jejichž pomocí můžete vysledovat své spánkové vzorce a zlepšit svůj spánek. Kromě toho nabízí Sleepzy například také knihovnu relaxačních zvuků pro lepší usínání.

Stažení v Google Play

SnoreLab

Pokud vás trápí chrápání, můžete vyzkoušet aplikaci s názvem SnoreLab. SnoreLab vás sice této nepříjemnosti nezbaví, pomůže vám ale lépe pochopit, kdy, jak a za jakých okolností chrápete, a pomoci tak minimalizovat chrápání. Aplikace nabízí funkci spolehlivé detekce a měření chrápání, samozřejmostí jsou také detailní přehledy, statistiky a grafy.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.