Zavřít reklamu

Poslední update pro androidovou verzi aplikace Spotify (verze 8.7.20.1261) způsobuje nepříjemné problémy. Podle příspěvků na oficiálních fórech platformy se někteří uživatelé konkrétně potýkají s přerušovaným playbackem a s tím souvisejícím mizením notifikace upozorňující na přehrávání.

V posledních několika dnech se na komunitním fóru Spotify nebo sociální síti Reddit objevují příspěvky, v nichž si uživatelé populární streamovací platformy stěžují na její poslední aktualizaci. Konkrétně má být problémem mizející lišta s ovládáním přehrávání, umístěná ve spodní části, což znamená, že aplikace nerozpozná, že se něco právě přehrává.

Když se tento problém objeví, uživatelé také nevidí notifikaci pro systém Android, která jim dává vědět, že se aktuálně něco přehrává. To jim zároveň umožní věci, které běžně nejsou možné, jako je např. poslech skladby na Spotify a současné přehrávání videa na YouTube. Problém byl zaznamenán na smartphonech Galaxy, Pixel nebo OnePlus, přičemž většina z nich běžela na Androidu 12.

Přesná příčina tohoto bugu zatím není jasná, Spotify chybu každopádně již potvrdilo a od postižených uživatelů si vyžádalo další informace. Oprava by měla být k dispozici v příštích týdnech. A co vy, používáte Spotify? Pokud ano, setkali jste se s výše uvedeným problémem? Dejte nám vědět do komentářů.

Dnes nejčtenější

.