Zavřít reklamu

Společnost Samsung oznámila, že obdržela vysokých 71 ocenění v mezinárodní soutěži designu iF Design Awards 2022, která se koná v Německu. K tomu ještě přihodila tři zlaté medaile za své produkty v různých kategoriích.

Pozoruhodné je, že z 11 tisíc přihlášek, které přišly z 57 zemí, získal Samsung nejvíce ocenění ze všech společností přítomných v soutěži. Projektor Freestyle, který Samsung nedávno představil, získal zlatou cenu za své jedinečné přenosné vlastnosti. Samsung Galaxy Z Flip 3 pak obdržel zlatou cenu za osvěžený design a inovativní uživatelské prostředí.

Zlatou cenu získal také vysavač Bespoke Slim. Kromě toho získaly ocenění ve svých produktových kategoriích také modely televizor Neo QLED 8K, multifunkční trouba Bespoke Cuker a TWS sluchátka Galaxy Buds 2. Jinsoo Kim, viceprezident společnosti Samsung Electronics Design Management Center k tomu uvedl: „Je důležité navrhovat design, který spojuje měnící se hodnoty a inovativní technologie.“ Kompletní seznam vítězů najdete na stránkách iF Design Awards 2022. Apple např získal zlatou medaili za AirPody Max a 24“ iMac.

Projektor The Freestyle koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.