Zavřít reklamu

Běhačky jsou herním žánrem, se kterým se na moderních telefonech můžete setkat již od jejich úplných počátků. Kdo by neznal hity jako Subway Surfers nebo Jungle Run, v nichž sledujete samostatně běžícího hrdinu a pomáháte mu jednoduchými pohyby překonat na cestě nastražené překážky? Opravdové originality zřejmě v na první pohled již vytěženém žánru dosáhnout nelze. Možná proto si vývojáři hry Aerial_Knight’s Never Yield řekli, že jedinou cestou k úspěchu je dovést již zažité herní mechaniky k dokonalosti.

Hra vyšla na velkých platformách již před více než rokem, nyní však přichází i na mobilní zařízení s Androidem. K původní hře navíc vývojáři přibalují i velkou aktualizaci z letošního února. Od již zmíněných konkurentů v žánru se Aerial_Knight’s Never Yield liší zejména tím, že nenabízí nekonečné koridory, ale je rozdělen do jednotlivých úrovní.

V nich váš hrdina automaticky běží z jedné strany na druhou. Vy mu pak pomocí čtyř kvadrantů na displeji dáváte jednoduché příkazy – nízký a vysoký skok, skrčení se nebo přepnutí do sprintového režimu. To, jaký pokyn máte dát, vám napoví různě obarvené překážky. Jejich barva koresponduje s každým z pokynů. Kdyby vám i tak přišla hra moc obtížná, můžete využít funkci zpomalování času. Celá tahle sranda vás vyjde na 79,99 korun, stahovat můžete v Google Play.

Aerial_Knight’s Never Yield v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.