Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je divný, ve sluchátkách slyším hlas když otvírá ústa ve stejnou chvíli, žádný hry se mi nezpomalují ani nesekají. Co občas blbne, jsou takový věci, co mi dělá i komp, zamrzne na chvilku spořič displeje, zasekne se na chvilku rolování netu, apod. Ale to jsem měl u všech telefonů.

  Moje 22Ultra zatim nicim netrpi, za coz jsem rad! Bohuzel, zaseky displeje se mi dejou 2-3xza den, moje stara S20 toto nedelala…Jinak si ten telefon neskutecne uzivam, urcite nelituji jeho koupi!

  Spíše stále nejsou ty telefony schopni dodat.
  Jinak kromě vzhledu ty telefony nepřináší žádnou převratnou novinku oproti předchozím verzím.
  S22 a zmíněné problémy mě netrápí, ale výdrž baterie 12h je bída.

  S22 je zasekana chybama. Po poslední aktualizaci mi už neutika zvuk vůči obrazu a dokonce se mi lze i dovolat coz hodnotím jako velké plus, ale animace se sekaji dal a pro změnu za mě telefon ukončuje hovory sám kdy se mu zlíbí. O menší latenci na 5G vůči LTE nemůže být ani řeč ba naopak , ale to může být problém operátora (T-Mobile)

  Mě poslední aktualizace ty záseky animaci opravila. Žádný jiný problém od začátku naštěstí nemám. I baterka se umoudřila a běžně končím den se 40+%. Ještě se mi nestalo, abych musel telefon přes den nabíjet.

  Mám S22 ultra od února a jediné co bylo tak obcasne zamrznutí úvodní obrazovky,ale to opravila aktualizace.Jinak mobil super,baterka ok nabijim na 85%procent a večer mám jeste25 až 30%.takže spokojenost

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.