Zavřít reklamu

Globálně populární komunikační aplikace WhatsApp oznámila řadu vylepšení pro hlasové zprávy. Nové funkce uživatelům především usnadní jejich používání a celkově tak má vylepšit komunikaci s jejich kontakty.

Vylepšení zahrnují možnost pozastavit nebo obnovit nahrávání hlasových zpráv, funkce Remember Playback a Out-of-chat Playback, vizualizaci hlasových zpráv, jejich preview, a také možnost je přehrávat rychleji (poslední novinka je již pro některé uživatele dostupná).

Pokud jde o funkci Out-of-chat Playback, tak ta uživatelům umožňuje pustit si „hlasovky“ mimo chat, ve kterém byly odeslány. Díky tomu budou uživatelé moci odpovídat na další chatové zprávy. Zde je ovšem nutné podotknout, že hlasová zpráva se přestane přehrávat, pokud uživatel z WhatsAppu odejde nebo se přepne na jinou aplikaci. Uživatelé budou také moci pozastavit nebo obnovit nahrávání hlasových zpráv. To přijde vhod v případě, když uživatele při nahrávání něco vyruší. Nově bude rovněž možné přehrávat hlasové zprávy 1,5x nebo 2x rychlostí.

Další novinkou je vizualizace hlasových zpráv ve formě křivky a možnost si hlasovou zprávu nejprve uložit jako koncept a poslechnout si ji před jejím odesláním. A konečně, pokud uživatel pozastaví přehrávání hlasové zprávy, bude moci po návratu do chatu pokračovat v poslechu tam, kde přestal. V tuto chvíli není jasné, kdy přesně se uživatelé populární aplikace výše uvedených novinek dočkají. WhatsApp nicméně uvedl, že to bude během několika příštích týdnů.

Související články

Dnes nejčtenější

.