Zavřít reklamu

OLED displeje mají oproti LCD zobrazovačům mnoho výhod, přičemž jednou z nich je podstatně menší spotřeba baterie při používání černých prvků (například tapet) v uživatelském prostředí. Proto jsme pro váš telefon s OLED displejem připravili dvě desítky vizuálně atraktivních tmavě laděných tapet, které vám nejen dopomohou k lepší výdrži baterie, ale budete se moci také těšit z dokonale zobrazené černé barvy, což je další výhoda OLED displejů oproti těm s LCD technologií.

Pokud se ptáte, jak si máte obrázky z galerie uložit, je to jednoduché. Jestli ji ještě nemáte, z internetového obchodu prohlížeče Chrome si stáhněte rozšíření Save image as Type. Nyní v galerii klikněte pravým tlačítkem myši na obrázek, který si chcete stáhnout, zvolte možnost Save Image As You Want a z nabídky vyberte možnost Save as JPEG nebo Save as PNG.

Poté, co jste si vámi zvolený obrázek či obrázky přetáhli z počítače do Galerie na vašem telefonu, jděte do Nastavení→Pozadí a styl→Galerie a vyberte požadovaný obrázek a zvolte Hotovo. Poté se vás systém zeptá, jestli chcete tapetu použít na domovskou obrazovku, na zamykací obrazovku, nebo na obojí. Vyberte jednu z možností a tapetu máte nastavenou. Ještě doplňme, že tapety mají maximální velikost necelý 1 MB, takže vám v telefonu moc místa nezaberou. Pokud by se vám náš výběr nelíbil, možná vás uspokojí i aplikace Black Wallpapers.

Související články

Dnes nejčtenější

.