Zavřít reklamu

Kvalita displejů smartphonů s operačním systémem Android se každým rokem více a více zlepšuje, a díky tomu si jejich majitelé mohou vychutnat video obsah opravdu na maximum. Pokud se i vy řadíte mezi uživatele, kteří rádi na obrazovce svého smartphonu sledují videa všeho druhu, možná si pro tyto účely vyberete některou z aplikací, které vám představujeme v dnešním článku.

VLC

Aplikaci VLC jsme zmiňovali již v seznamu nástrojů pro přehrávání hudby, využít ji samozřejmě můžete také pro přehrávání videa. VLC je zcela bezplatná a velice podařená aplikace, která dokáže přehrát prakticky jakýkoliv z běžných i méně běžných video formátů, a umožňuje přehrávání obsahu z lokálního úložiště i z online zdrojů. Samozřejmostí je ekvalizér, filtry a další nástroje pro přizpůsobení přehrávání.

Stažení v Google Play Store (zdarma)

MX Player

MX Player také patří mezi populární bezplatné přehrávače videa pro smartphony s Androidem. Nabízí možnost ukládání a třídění obsahu do složek, režim obrazu v obraze, podporu gest, ale také bohatou škálu nástrojů pro práci s titulky, podporu většiny běžných formátů nebo třeba možnost zabezpečení dětským zámkem.

Stažení v Google Play Store (zdarma)

KM Player

KM Player je skvěle vypadající video přehrávač pro smartphony s Androidem, který nabízí možnost přehrávání videí všech možných formátů, podporu až 4K a 8K UHD kvality, a také spoustu funkcí, které určitě oceníte. Patří mezi ně například záložky, možnost úpravy parametrů přehrávání, nastavení opakování přehrávání, zrcadlení a další. Samozřejmostí je také ekvalizér a nástroje pro práci s titulky.

Stažení v Google Play Store (zdarma)

BSPlayer

BSPlayer nabízí opravdu bohatou škálu nástrojů a funkcí pro všechny, kteří chtějí na svých Android smartphonech sledovat nejrůznější videa. Najdete zde podporu naprosté většiny formátů, podporu více audio streamů a titulků včetně automatického vyhledávání titulků nebo třeba bohaté možnost úpravy a přizpůsobení přehrávání.

Stažení v Google Play Store (zdarma)

PlayerXtreme Media Player

PlayerXtreme Media Player je supervýkonný videopřehrávač pro smartphony s Androidem. Nabízí možnost sledování videí všeho druhu, podporu naprosté většiny formátů a spoustu nástrojů pro práci s titulky. Můžete zde využít také možnost streamování z jiného zařízení, ukládat obsah do složek, nastavit opakované nebo náhodné přehrávání a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play Store (zdarma)

Související články

Dnes nejčtenější

.