Zavřít reklamu

Multiplayerová střílečka Apex Legends zbořila v době vydání na velkých platformách snad všechna očekávání. Její obrovská popoulrita se jí přitom drží až dodnes, kdy ji stále pravidelně hraje něco přes deset milionů aktivních hráčů každý měsíc. Není se proto čemu divit, když se vedoucí firem EA a Respawn Entertainment rozhodli populární hru převést i na mobilní platformy.

Od oznámení kapesního portu jsme se přitom již dočkali premiéry předběžného přístupu ke hře v hrstce zejména jihoamerických a asijských zemí. Tentokrát však vývojáři z Respawn Entertainment přicházejí s oznámením toho, kdy se konečně přístupu k očekávané střílečce dočkáme i my, a to v našich končinách. Apex Legends Mobile by totiž do Google Play mělo ve své plné verzi dorazit již v průběhu léta.

Už nyní se ale můžete k hraní předběžně registrovat. Ta předběžná už běží přímo na stránkách hry v obchodě Google Play. Až vyjde v plné verzi, můžete se těšit na zkušenost velmi podobnou té na velkých platformách. Mobilní verze Apex Legends je samozřejmě od začátku vyvíjena speciálně pro mobilní zařízení. Můžeme se tak těšit na intuitivní ovládání i formu odpovídající menším displejům. Aby ale přece jenom nebyli hráči na telefonech příliš znevýhodnění, rozhodli se vývojáři nepovolit souboje s protihráči na počítačích a konzolích.

Předběžná registrace Apex Legends v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.