Zavřít reklamu

Způsobů, jak na smartphonech s Androidem přehrávat hudbu, je poměrně hodně. Zatímco někteří uživatelé dávají přednost placeným hudebním streamovacím službám, jiní upřednostňují spíše přehrávání stažené hudby ve speciálních přehrávačích. Které aplikace pro přehrávání hudby vám ale na smartphonu s Androidem prokáží nejlepší službu?

AIMP

AIMP je zdánlivě jednoduchý hudební přehrávač pro Android, který ovšem v dobře vypadajícím uživatelském rozhraní nabízí poměrně slušnou nabídku funkcí. Aplikace podporuje naprostou většinu běžných hudebních formátů, nabízí funkci ekvalizéru, podporu zobrazení přebalů alb a singlů, podporu internetových rádií, funkci záložek nebo třeba možnost změny motivu.

Aplikaci AIMP stáhnete v Google Play

Musicolet Music Player

Dalším zajímavým přehrávačem pro vaše alba a skladby je Musicolet Music Player. Tento šikovný přehrávač vám umí spolehlivě přehrát vaše lokálně uložené hudební skladby a další obsah nejen ve formátu MP3, nabízí možnost vytvoření složek, front skladeb nebo třeba přizpůsobitelný ekvalizér. Musicolet Music Player ocení zejména příznivci minimalismu.

Aplikaci Musicolet Music Player stáhnete v Google Play

VLC Player

Většina z nás má možná aplikaci VLC Player spojenou spíše s přehráváním videí, VLC si ale umí skvěle poradit také s přehráváním hudebních souborů. Prostřednictvím aplikace VLC Player můžete přehrávat lokálně uložený i on-line obsah, pohrát si s různými parametry přehrávání, využít ekvalizéry, filtry a mnoho dalšího. Kromě obrovského množství funkcí a všestranné využitelnosti patří mezi největší benefity této aplikace to, že je naprosto bezplatná.

VLC Player stáhnete v Google Play

Media Monkey

Aplikace Media Monkey vám skvěle poslouží nejenom pro účely přehrávání hudby, ale také výtečně funguje jako užitečný nástroj pro správu a organizaci vašich audio souborů. Media Monkey umožňuje kreativní třídění vaší hudební kolekce, nabízí vyhledávání podle nejrůznějších kritérií, možnost úpravy atributů skladeb a mnoho dalšího.

Aplikaci Media Monkey stáhnete v Google Play

Pulsar Music Player

Aplikace Pulsar Music Player vám ve skvěle vypadajícím uživatelském rozhraní nabízí řadu skvělých funkcí, jako je možnost přehledného třídění a vyhledávání obsahu, automatické stahování přebalů alb a fotografií interpretů, funkci chytrých playlistů, možnost zobrazení textů skladeb nebo třeba možnost změny a přizpůsobení motivů. Samozřejmostí je také podpora naprosté většiny běžných formátů audio souborů nebo možnost nastavení časovače spánku.

Aplikaci Pulsar Music Player stáhnete v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.