Zavřít reklamu

Samsung navázal spolupráci s populární britskou herečkou a zpěvačkou Millie Bobby Brown, aby jí pomohl realizovat její celoživotní sen o napsání, režii a produkci vlastního krátkého filmu. Millie pomocí nového smartphonu Galaxy S22 Ultra, který se chlubí zatím nejpokročilejší kamerovou technologií Samsungu, vypráví hluboce osobní a povznášející příběh o houževnatosti, růstu a sebeobjevování. Film byl představen dnes na YouTube kanálu Samsungu a na instagramovém účtu Millie Bobby Brown.

 „Jsem vděčná společnosti Samsung za to, že mi dala příležitost uskutečnit můj sen o režírování. Pozvali mě, abych přijala tuto výzvu a realizovala svoji vizi. Používání Galaxy S22 Ultra bylo navíc velmi jednoduché a zábavné – díky kvalitě videa a způsobu natáčení na mobilu bylo snadné uvést mé nápady do života. Tento krátký film vypráví hluboce osobní příběh, ale je také poselstvím pro ostatní mladé dívky. Doufám, že jim to dodá sílu říci, co opravdu chtějí, a jít si za svými sny,“ nechala se slyšet Millie Bobby Brown.

Mladá herečka natočila všechny záběry k filmu pomocí smartphonu Galaxy S22 Ultra, který obsahuje dosud největší optický snímač Samsungu. Fotoaparát Galaxy S22 Ultra zachycuje více světla a dat, což umožňuje optimalizovat jas snímků a vykreslovat i drobné detaily ve videoklipech ve dne i v noci. Díky objektivu Super Clear Glass u Galaxy S22 Ultra jsou záběry pořízené za slabého osvětlení, jako jsou ty na začátku filmu, bez obrazového šumu, dobře prokreslené a bez odlesků. To umožňuje opravdu komukoli pořizovat neuvěřitelné záběry, popustit uzdu kreativitě a sdílet jeho příběh. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak můžete i vy vyprávět svůj příběh pomocí Galaxy S22 Ultra, navštivte web samsung.com.

Samsung Galaxy S22 Ultra koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.