Zavřít reklamu

Začátek roku je u Samsungu skutečně našlapaný, přičemž společnost v uvádění novinek pořád nepolevuje. Může za to samozřejmě ale i její široký záběr, protože se ta nezabývá jen výrobou mobilních zařízení. Keynote Unbox & Discover 2022 budete tedy zaměřena na televize.

Díky řadě inovativních zařízení, která jsou všude kolem nás, se náš život mění každým dnem. A společnost Samsung si uvědomuje, že její výrobky hrají v tomto vývoji klíčovou roli. Také proto se neustále snaží vyvíjet produkty, které jsou nejen vysoce kvalitní a výkonné, ale které také mohou uživatelům zlepšit život. Tak se tedy alespoň píše v tiskové zprávě k plánované události na tiskových stránkách Samsungu.

Ve středu 30. března se pak společnost chystá představit, jak má její vize nejnovějšího modelu Neo QLED 8K nově definovat roli televize, přičemž má přinést bezkonkurenční použitelnost do každodenního života uživatelů tím, že poskytne maximální pohodlí a bezproblémovou konektivitu. Událost bude startovat v pro nás typický čas 15 hodin. Přenášena bude skrze stránky Samsung Newsroom i Samsung.com. 

Související články

Dnes nejčtenější

.