Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, před pár týdny představil Honor novou vlajkovou řadu Magic 4, jejíž modely se svými parametry mohou směle měřit s telefony Samsung Galaxy S22 a S22+. Nyní pronikly do éteru rendery a údajné specifikace jejich odlehčené verze s názvem Honor Magic 4 Lite, která by měla nabídnout mimo jiné velký displej s vysokou obnovovací frekvencí, solidně výkonný čip nebo sympatickou cenovku.

Honor Magic 4 Lite podle webu Appuals dostane do vínku plochý LCD displej s velikostí 6,81 palců (stejně velký mají i vlajkové modely Magic 4 a Magic 4 Pro), rozlišením 1080 x 2388 px a 120Hz obnovovací frekvencí. Telefon má pohánět několik měsíců starý čipset střední třídy Snapdragon 695, kterému prý bude sekundovat 6 GB operační a 128 GB interní paměti.

Fotoaparát má být trojitý s rozlišením 48, 2 a 2 MPx, přičemž hlavní prý bude mít světelnost objektivu f/1.8 a fázové ostření, druhý má sloužit jako makro kamera a třetí jako snímač hloubky ostrosti. Přední fotoaparát bude mít podle všeho rozlišení 16 MPx. Výbava má zahrnovat na boku umístěnou čtečku otisků prstů, NFC či podporu 5G sítí. Telefonu nemá chybět ani základní voděodolnost podle standardu IPX2. Baterie má disponovat kapacitou 4800 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 40 W (připomeňme, že u modelů Samsungu pro střední třídu dosahuje nabíjecí výkon maximálně 25 W). Operačním systémem prý bude Android 11 s nadstavbou Magic UI 6.0. Honor Magic 4 Lite se má nabízet v černé, stříbrné a modré barvě a stát prý bude 300 či méně eur (zhruba 7 400 Kč). Kdy by mohl být odhalen veřejnosti, v tuto chvíli není známo.

Nově představené smartphony Galaxy A je možné předobjednat například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.