Zavřít reklamu

Minulý týden jsme informovali, že Samsung pracuje na nástupci předloňského odolného smartphonu Galaxy XCover Pro. Nyní se XCover Pro 2 objevil v benchmarku Geekbench, který mimo jiné odhalil, jaký čipset jej bude pohánět.

Z databáze benchmarku Geekbench 5 vyplývá, že XCover Pro 2 bude používat starší, ale stále dostatečně výkonný čipset střední třídy Snapdragon 778G (stejným by měl disponovat i chystaný Galaxy A73). Kromě toho databáze odkryla, že telefon bude vybaven 6 GB operační paměti a že softwarově poběží na Androidu 12. V testu jednoho jádra jinak získal 766 bodů a ve vícejádrovém pak 2722 bodů.

O telefonu se v tuto chvíli nic dalšího neví, je každopádně více než pravděpodobné, že jako jiné modely řady Galaxy XCover bude mít vyměnitelnou baterii a stupeň krytí IP68 a armádní standard odolnosti MIL-STD-810G. S ohledem na svého předchůdce lze také očekávat, že do vínku dostane LCD displej s úhlopříčkou alespoň 6,3 palců, minimálně duální zadní fotoaparát nebo do zapínacího tlačítka integrovanou čtečku otisků prstů. Kdy bude uveden na scénu, momentálně není známo, avšak vzhledem k tomu, že se zatím neobjevil v žádné certifikační databázi, patrně to nebude v hned příštích týdnech.

Související články

Dnes nejčtenější

.