Zavřít reklamu

Teprve před chvílí jsme se dozvěděli, že si pro nás Samsung už na tento čtvrtek chystá další akci Galaxy Unpacked a vzápětí zde máme jednu novinku, které bychom se měli se na události oficiálně dočkat. Na internet totiž uniklo video o rozbalování očekávaného modelu Galaxy A53.

Mnozí se shodují na tom, že únorová akce společnosti byla vůbec ta nejnudnější, a to právě pro četnost dříve uniklých informací. Samsung pak vlastně neměl čím překvapit, protože už neměl v rukávu nic, co by svět nevěděl. I když i Applu poslední dobou uniká informací více, než by si přál, přece jen se mu jisté věci daří skrývat do poslední chvíle, a dává tak sice malý, ale alespoň nějaký, prostor pro možné překvapení. Jak to tak ale vypadá, ani aktuálně naplánovaná akce Samsungu nepřinese vlastně nic moc překvapivého.

My už prakticky známe specifikaci Galaxy A73, stejně jako výkon telefonu v benchmarkových testech. Nyní zde máme i celý unboxing nižšího modelu v podání Galaxy A53 (při přehrání videa si dejte pozor na jeho nevyváženou hlasitost). Video zařízení ukazuje v líbivé modré barevné variantě, kdy v balení chybí napájecí adaptér. Tím se také potvrzují zvěsti o tom, že Samsung jej skutečně přestane přibalovat i u modelů střední třídy. Samo zařízení navíc vypadá skutečně reálně, takže je velice pravděpodobné, že se nejedná o žádná podvrh.

Chystané novinky bude možné zakoupit například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.