Zavřít reklamu

Hraní her je jistě skvělé, ne vždy ale máme možnost hrát hry, které vyžadují aktivní připojení k internetu – ať už z důvodu slabého signálu, nebo třeba proto, že si potřebujeme šetřit mobilní data. Proto vám v dnešním článku přinášíme tipy na 5 her pro Android, které si na vašem smartphonu můžete zahrát i off-line.

Grand Mountain Adventure

Stýská se vám po hluboké zimě a po brázdění zasněžených horských svahů? Díky hře s názvem Grand Mountain Adventure si můžete zimní zábavné dobrodružství vychutnat alespoň na obrazovce vašeho smartphonu. Hra nabízí opravdu působivou grafiku a možnost se celé hodiny volně prohánět po zasněžených vrcholcích hor.

Hru Grand Mountain Adventure stáhnete bezplatně v Google Play

Civilization VI

Kdo by neznal (a nemiloval) legendární a opravdu povedenou strategii s názvem Civilization? Tuto skvělou hru, ve které si můžete vyzkoušet vybudování a udržení vaší vlastní říše, si již nějakou dobu můžete vyzkoušet také na vašem Android zařízení, a k jejímu hraní navíc nepotřebujete aktivní internetové připojení. Hra je ke stažení zdarma, zdarma je také prvních šedesát tahů. Podle nadšených komentářů většiny uživatelů se ale investice do plné verze rozhodně vyplatí.

Hru Civilization VI stáhnete v Google Play

Stardew Valley

Stardew Valley je sice placená aplikace, jedná se ale o velmi populární a prověřený titul, takže pokud se chcete i off-line odreagovat u virtuálního farmaření, určitě vám nákup této hry můžeme vřele doporučit. Staňte se farmářem na malebném venkově, pěstujte všechny možné druhy plodin, chovejte zvířata a pečujte o své malé hospodářství.

Hru Stardew Valley stáhnete v Google Play

Alto’s Adventure

Dalším skvěle vypadajícím herním klenotem, který si můžete zahrát i bez připojení k internetu, je povedená a cenami ověnčená Alto’s Adventure. V této hře s doslova pohádkovou grafikou putujete úchvatnou krajinou, objevujete všechna její zákoutí a tajemství a poznáváte její obyvatele. Čím dále dojedete, tím více bodů získáte.

Hru Alto’s Adventure stáhnete v Google Play

Asphalt 8 Airborne

Pokud patříte spíše mezi příznivce závodních her, můžete si v off-line režimu zazávodit ve hře Asphalt 8 Airborne. Postupně zde můžete získat a řádně vytunit celou řadu velmi zajímavých vozidel a vyzkoušet si zajímavé méně náročné a i poměrně těžké tratě, a to od nevadské pouště přes světové metropole až po evropská městečka.

Hru Asphalt 8 Airborne stáhnete v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.