Zavřít reklamu

Jedním z nejočekávanějších letošních smartphonů Samsungu pro střední třídu je Galaxy A73. Z různých úniků o něm víme téměř vše včetně jeho designu. Nyní do éteru pronikly jeho  (podle všeho) oficiální rendery, což naznačuje, že jeho uvedení na scénu je již za dveřmi.

Z nových renderů, jež zveřejnil web 91Mobiles, vyplývá, že Galaxy A73 bude mít plochý displej s tenkými rámečky a nahoře uprostřed umístěným kruhovým displejem a oválný, lehce vystouplý fotomodul se čtyřmi čočkami. Z hlediska designu nápadně připomíná telefony Galaxy A53 a Galaxy A72. Nové obrázky vlastně jen v lepší kvalitě ukazují to, co jsme mohli vidět na prvních renderech již před několika měsíci.

Galaxy A73 bude dle dostupných úniků disponovat Super AMOLED displejem s velikostí 6,7 palců, rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 90 nebo 120 Hz, čipem Snapdragon 778G, 6 nebo 8 GB operační a až 256 GB vnitřní paměti, podle nového renderu ukazujícího i zadní stranu 64MPx hlavním fotoaparátem (dřívější leaky se zmiňovaly o 108MPx snímači) a baterií s kapacitou 5000 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení. Chybět by neměla ani podpora 5G sítí, stereo reproduktory, stupeň odolnosti IP67 a NFC. Jeho představení (spolu se zmíněným Galaxy A53) by mělo být již na spadnutí a je více než pravděpodobné, že se tak stane ještě v březnu.

Související články

Dnes nejčtenější

.