Zavřít reklamu

Hledáte způsob, jak zvýšit svou osobní či pracovní produktivitu, ale nevíte, kde začít? Žádný problém. Máme pro vás 5 androidových aplikací, které vám v tomto směru pomohou.

TickTick – Seznam úkolů

Naším prvním tipem na zvýšení produktivity je TickTick – Seznam úkolů. Jde o „úkolovou“ aplikaci, která vám pomůže s organizací práce. Umožňuje např. integraci s aplikací kalendáře, přidávání úkolů pomocí e-mailu, synchronizování úkolů na všech vašich zařízeních, třídění pomocí štítků, sdílení seznamů úkolů s dalšími lidmi a nabízí také widgety pro rychlý přístup k úkolům, funkci opakujících se úkolů nebo synchronizaci přes cloud. Aplikace je zdarma a obsahuje nabídku in-app aplikací.

Stažení v Google Play

ProofHub: Project Management & Collaboration App

Dalším dnešním tipem je ProofHub: Project Management & Collaboration App. Jedná se o aplikaci pro řízení projektů a spolupráci, která vám umožní sledovat veškeré úkoly a aktivity, které vy a váš tým provádíte v procesu vývoje projektu, a také zajistí, že zůstanete nepřetržitě ve vzájemné komunikaci. Pro zvýšení pracovní produktivity velmi užitečný nástroj se nabízí jako 14denní bezplatný trial, poté dává na výběr dva placené předplatitelské plány – základní (Essential), který stojí 45 dolarů měsíčně (asi 970 korun), a „ultimátní“ (Ultimate Control), který vyjde měsíčně na 89 dolarů (zhruba 1 920 korun) a který nemá žádná omezení co do počtu projektů (a poskytuje mnoho pokročilých funkcí navíc).

Stažení v Google Play

RescueTime

Hledáte nástroj, který vám umožní sledovat čas strávený na vašem telefonu a vůbec veškerou aktivitu na něm? Pak určitě zkuste aplikaci RescueTime, díky které budete moci takto strávený čas efektivně řídit. Aplikace se nabízí ve formě placeného předplatného, které začíná od 9 dolarů za měsíc (necelých 200 korun), předtím je však k vyzkoušení zdarma v rámci trialu.

Stažení v Google Play

Forest

Máte problémy se soustředěním a chtěli byste je zvýšit třeba hravou formou? Pak tu pro vás je aplikace Forest, která vám pomůže se lépe soustředit pomocí sázení stromů. Aplikace je zdarma a obsahuje reklamy a nabídku in-app nákupů.

Stažení v Google Play

Pushbullet

Naším posledním tipem pro zvýšení produktivity je aplikace Pushbullet, která umožňuje pohodlně posílat a dostávat SMS zprávy z vašeho počítače, odpovídat na zprávy z mnoha populárních „kecálků“, jako je WhatsApp nebo Messenger, prohlížet si na PC notifikace z vašeho telefonu včetně hovorů a v neposlední řadě snadno sdílet odkazy a soubory mezi vašimi zařízeními či s přáteli. Aplikace je zdarma a obsahuje nabídku in-app aplikací.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.