Zavřít reklamu

Díky smartphonu Galaxy S22 Ultra se Samsungu podařilo vytvořit nový rekord, který se zapsal i do Guinnessovy knihy rekordů, i když v poněkud kuriózní kategorii. Společnost totiž uspořádala akci #EpicUnboxing, na které současně rozbalovalo její telefon dosud nejvíce lidí na světě. 

Není to ale přitom žádná novinka, protože tato kategorie přece jen existuje již několik let. Předchozím držitelem rekordu byla společnost Xiaomi, která ho dosáhla v roce 2019 a to v případě 703 lidí rozbalujících její produkty v jeden čas. 5. března ale toto číslo Samsung razantně překonal, protože ten dosáhl na číslo 1 820, kterými byli noví majitelé telefonů Galaxy S22 Ultra, kteří jej rozbalili současně napříč 17 indickými městy.

K této příležitosti jim Samsung poskytl zařízení ze speciální limitované edice obsahující nejen telefon Galaxy S22 Ultra, ale i hodinky Galaxy Watch4 a sluchátka Galaxy Buds2. Nechyběl ani vzkaz s poděkováním za účast. O tom, že se pro společnost jedná o jistý úspěch, svědčí i publikovaná tisková zpráva nebo vydané video.

Guinnessovy světové rekordy (před rokem 2000 Guinnessova kniha rekordů a ještě dříve v americké edici Guinnessova kniha světových rekordů) je encyklopedie, která se snaží zaznamenávat a kategorizovat světové rekordy z oblasti lidské činnosti i přírody. Každý rok je vydávána nová edice. Vydavatelem je společnost Guinness Wold Records Limited se sídlem v Londýně. Jak říká česká Wikipedie, tak první Guinnessova kniha rekordů byla vydána v srpnu 1954 v nákladu tisíc výtisků.

Samsung Galaxy S22 Ultra koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.