Zavřít reklamu

Není nutné kupovat si obsah z Google Play za plnou cenu, když na něho vývojáři často dělají množství slev. Na jednotlivých titulech tak můžete ušetřit klidně i stovky korun. Zde máte aktuální pětici titulů, která je ke dni vydání článku úplně zdarma nebo alespoň ve slevě.

Run or Die – Fun Retro Running Game

Run or Die je nekonečná „běhačka“, která se zaměřuje na pohybové schopnosti nejen vašeho hrdiny, ale i vašich prstů. Musíte se zde včas rozhodovat a rychle reagovat tak, aby vaše postava mohla proběhnout celou lokací bez nabourání a pádu. K tomu jí však dopomáhá i několik unikátních vlastností. Přítomno je také několik herních režimů.

Stažení v Google Play

Steam: Rails to Riches

Pokud jste si za mlada rádi hráli s vláčky, tak se zde můžete plně realizovat. Převezmete zde totiž kontrolu nad železniční společností, budete stavět obchodní trasy, řešit strategické investice a samozřejmě rozšiřovat své železniční impérium. Jak moc úspěšně to ale bude, už závisí výhradně na vašich schopnostech a rozhodování.

Stažení v Google Play

This Is the Police 2

Jako šerif v této hře vedete své policejní oddělení v jedné zapadlé vesnici. Úkolujete své kolegy běžnými povinnostmi, ale také vyšetřujete, honíte lupiče a vyslýcháte podezřelé. Sami se přitom snažíte nedostat za mříže, protože ani váš „štít“ není úplně čistý. Je to tedy směs adventury, RPG, strategie a taktického boje.

Stažení v Google Play

Tormentum

Bezejmenný hrdina se ocitne ve světě na pomezí fantasie a noční můry. Nepamatuje si své jméno, ani místo, odkud přišel. Při putování po podivném světě se pokouší nalézt pravdu o tom, co se mu přihodilo, kde to vlastně je, a kým vůbec je. Snová a tísnivá atmosféra Tormenta je inspirována dílem malířů H.R. Gigera a Zdzisława Beksińskiho. Finální vzhled hry byl rovněž silně ovlivněn herními světy v hrách jako Demon’s Soul nebo Dark Seed.

Stažení v Google Play

Castles of Mad King Ludwig

Tato desková hra prověří vaše strategické schopnosti, ať už proti živým oponentům nebo těm oplývajícím umělou inteligencí. Vyjma klasického klání s přáteli je zde přítomna i kampaň, která patřičně prověří vaše schopnosti. Díky podrobnému návodu ale přijdete jednotlivým principům brzy na kloub a stane se z vás neporazitelný hráč.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.