Zavřít reklamu

Před pár týdny jsme vás informovali, že Motorola pracuje na budgetovém telefonu s názvem Moto G22, který by se mohl stát solidním konkurentem chystaných cenově dostupných smartphonů Samsungu. Nyní do éteru pronikly rendery, které jej ukazují v celé své kráse.

Z renderů, které zveřejnil web WinFuture, vyplývá, že Moto G22 bude mít plochý displej s ne úplně tenkými rámečky (zejména tím spodním) a nahoře uprostřed umístěným kruhovým průstřelem a oválný fotomodul se čtyřmi senzory, přičemž v hlavním modulu tvaru elipsy se ukrývá LED blesk. Z obrázků také plyne, že telefon bude mít čtečku otisků prstů zabudovanou v zapínacím tlačítku.

Web kromě toho potvrdil, že Moto G22 bude disponovat 6,5palcovým displejem typu OLED (dřívější úniky hovořily o LCD panelu) s rozlišením HD+ (720 x 1600 px) a 90Hz obnovovací frekvencí, čipsetem Helio G37, minimálně 4 GB operační a 64 GB vnitřní paměti, 50MPx hlavním fotoaparátem, 16MPx přední kamerkou, baterií s kapacitou 5000 mAh a softwarově by jej měl pohánět Android 12. Telefon by se měl v Evropě prodávat za zhruba 200 eur (přibližně 5 100 korun). V tuto chvíli není známo, kdy by mohl být uveden na trh.

Související články

Dnes nejčtenější

.