Zavřít reklamu

Populární komunikační platforma WhatsApp dostala v poslední době řadu užitečných funkcí a ještě více funkcí v současné době testuje. Nyní vyšlo najevo, že jednou z těchto testovaných funkcí je ta, která zjednodušuje vyhledávání ve zprávách.

Beta WhatsAppu pro Android ve verzi 2.22.6.3 přináší novinku ve formě zkratky pro hledání zpráv. Nová funkce umožňuje uživateli vyhledávat zprávy přímo z informační obrazovky osobních kontaktů a skupin, aniž by uživatel musel jít do určité skupiny nebo chatu a poté otevřít nabídku s třemi tečkami. Funkci platforma momentálně testuje u malé skupiny betatesterů a někteří z nich hlásí drobnou závadu, kdy se jim zkratka pro hledání někdy nezobrazuje. V tuto chvíli není známo, kdy novinka bude dostupná pro všechny uživatele.

Do WhatsAppu v posledních měsících přibylo mnoho funkcí, které uživatelé již dlouho žádali, jako např. možnost posílat fotografie v nekomprimované kvalitě, přenášet historii chatů z iOS na Android zařízení nebo možnost používat globálně populární komunikátor na více zařízeních najednou. V současnosti WhatsApp také testuje řadu dalších funkcí, např. možnost reagovat na zprávy pomocí emoji nebo několik funkcí vylepšujících editor fotek.

Související články

Dnes nejčtenější

.