Zavřít reklamu

Již více než deset let umožňuje Samsung uživatelům i hudebníkům, aby si klasickou vyzváněcí melodii Over the Horizon upravili po svém. S každým novým vydáním řady Galaxy S přichází totiž i příležitost pro současné umělce, aby píseň zremixovali tak, aby odrážela aktuální náladu neustále se měnícího světa.

Při vydání řady Galaxy S22 šla společnost Samsung ještě dál, protože také poprvé představila novou verzi melodie spolu s animovaným videoklipem, který má zachytit pocity dnešní doby (do které se samozřejmě ještě nestihl promítnout Rusko-ukrajinský konflikt). Nejnovější verze s tématem „Nový svět“ má vdechovat nový život především postpandemickému světu, jenž je zde ztvárněn prostřednictvím jazztronické hudby a procítěných ilustrací.

Melodii určující rok 2022 má na svědomí americký producent Kiefer Shackelford, videoklip naopak vytvořil Phil Beaudreau, tedy nominant ceny Grammy (podívat se na něho můžete výše). „Máte pět až deset sekund na to, abyste každému vnesli do dne jiskru, a já doufám, že tato optimistická a zádumčivá melodie to dokáže,“ uvedl Shackelford. A je pravda, letošní verze Over the Horizon vyzváněcí melodie je skutečně optimistická. Samsung uveřejnil i video o vzniku tohoto počinu. Podívat se na něho můžete níže.

Související články

Dnes nejčtenější

.