Zavřít reklamu

Řada Samsung Galaxy S22 se stala nepopulárnější „vlajkou“ v historii telefonů Galaxy. Podle zprávy z Jižní Koreje citované webem Gizchina se telefonů nové vlajkové řady v této zemi za jediný den předprodeje prodalo více než 300 tisíc kusů. Kromě toho se zde za osm dní předprodeje (od 14.–21. února) prodalo 1,02 milionu kusů, což překonává předchozí rekord, jejž držela řada Galaxy S8. Ta se na hranici milionu předprodaných kusů dostala za 11 dní.

Úspěch Galaxy S22 v domovině Samsungu není nijak překvapivý. Všechny modely, tedy S22, S22+ a S22 Ultra, nabízejí špičkové displeje, prémiovou konstrukci, skvělé fotoaparáty i dlouhou softwarovou podporu (čtyři aktualizace Androidu a pět let bezpečnostních patchů). Není důvod pochybovat, že úspěšné budou i globálně.

Jen v krátkosti připomeňme, že základní model disponuje plochým 6,1palcovým displejem, trojitým fotoaparátem s rozlišením 50, 12 a 10 MPx a baterií s kapacitou 3700 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení, „pluskový“ model je vybaven plochým zobrazovačem s velikostí 6,6 palců, stejným zadním fotoaparátem jako standardní model, baterií s kapacitou 4500 mAh a podporou 45W rychlého nabíjení a model Ultra se pyšní zakřiveným 6,8palcovým displejem, čtverným fotoaparátem, integrovaným stylusem a baterií s kapacitou 5000 mAh a podporou 45W rychlého nabíjení. Doplňme, že všechny modely pohánějí čipy Snapdragon 8 Gen 1 či Exynos 2200. U nás se řada Galaxy S22 začíná prodávat už dnes.

Nově představené Samsung produkty můžete zakoupit zde

Související články

Dnes nejčtenější

.