Zavřít reklamu

Do obchodu Google Play přibývají každý den nové, zajímavé aplikace. My pro vás vybíráme ty, které byste podle nás určitě neměli minout. Jaké tipy pro vás máme dnes?

WalliPop Wallpapers

Chtěli byste oživit obrazovku vašeho telefonu originálními tapetami? Pak je tu pro vás aplikace Wallipop Wallpapers, která nabízí přes 500 unikátních ručně vytvořených wallpaperů, a to v rozlišení HD i 4K. Aplikace se prodává za 25 korun.

Stažení v Google Play

All Recover Deleted Messages – Message Recovery

Naším dalším tipem je aplikace s poněkud delším názvem All Recover Deleted Messages – Message Recovery. „Appka“ umožňuje snadno obnovit smazané zprávy včetně mediálních příloh (obrázků, videí, hlasových poznámek, nálepek atd.), a to konkrétně v populárních aplikacích pro posílání zpráv WhatsApp, Messenger, Signal a Telegram. Aplikace je zdarma, obsahuje reklamy a nabízí in-app nákupy.

Stažení v Google Play

Galerie

Aplikace pro prohlížení obrázků – Galerie – je sice předinstalována na všech telefonech s Androidem, pokud vám však z nějakých důvodů nevyhovuje, zkuste alternativu se stejným názvem. Aplikace nabízí pěkný design, přehledné uživatelské prostředí a vedle základních funkcí jako průzkumník souborů, správa alb, přesouvání, kopírování, mazání, přejmenování  či ořez fotografií i ty pokročilé, jako např. možnost získat ze snímků barevnou paletu nebo upravit u fotografií EXIF data, tmavý režim a virtuální alba. Aplikace se nabízí zdarma.

Stažení v Google Play

Glidey – Minimal puzzle game

Hledáte minimalistickou a zároveň návykovou puzzle hru, která dostatečně prověří vaše logické uvažování? Pak vám jistě dobře poslouží titul Glidey – Minimal puzzle game. Hra se prodává za 50 korun.

Stažení v Google Play

Monster Hunter Stories

Posledním tipem pro dnešek je rovněž hra, ovšem z úplně jiného „soudku“. Monster Hunter Stories je mobilní adaptací úspěšné konzolové akční RPG série Monster Hunter. Ve hře jakožto postava jménem Hunter lovíte nejrůznější monstra v různých prostředích. Ačkoli je premisa titulu jednoduchá, nabízí překvapivou hloubku. Hra stojí stojí 100 korun.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.