Zavřít reklamu

Do éteru pronikly rendery notebooku Samsung Galaxy Book Pro 2 360. Jde o jeden z přenosných počítačů, který by měl Samsung představit na nadcházejícím veletrhu MWC (Mobile World Congress).

Z renderů, které zveřejnil web GizNext, vyplývá, že Galaxy Book Pro 2 360 bude po designové stránce velmi podobný svému předchůdci – zařízení je na první pohled stejně tenké a má stejnou velikost rámečků kolem displeje. Snad jediným viditelným rozdílem je u „dvojky“ o něco větší trackpad. Na obrázcích je podle zdrojů webu varianta s úhlopříčkou 15,6 palců a kódovým označením Mars 2, kterou pravděpodobně doplní menší 13,3palcová varianta.

Galaxy Book Pro 2 360 bude podle webu disponovat třemi USB-C porty, 3,5mm jackem a slotem na microSD karty. Notebook by měl také do vínku dostat nové procesory (předchůdce byl osazen 11. generací procesorů Intel i3, i5 a i7). Lze rovněž očekávat, že softwarově poběží na Windows 11 a nadstavbě One UI Book 4.

Notebook by měl být veřejnosti odhalen na veletrhu MWC 2022, který začíná v pondělí 28. února (neoficiálně už ale o den dříve).

Související články

Dnes nejčtenější

.